Sobota | |||||||
01.11.2014 | 14:00 | CSKA Moskwa | - | Zienit St. Petersburg | 0:1 (0:1) | ||
Niedziela | |||||||
02.11.2014 | 11:30 | Łokomotiw Moskwa | - | Dinamo Moskwa | -:- | ||
02.11.2014 | 14:30 | FK Mordowia Sarańsk | - | FK Krasnodar | -:- | ||
02.11.2014 | 17:00 | FK Kubań Krasnodar | - | Spartak Moskwa | -:- | ||
Poniedzialek | |||||||
03.11.2014 | 12:00 | Torpiedo Moskwa | - | Arsienał Tuła | 0:1 (0:0) | ||
03.11.2014 | 14:30 | Rubin Kazań | - | Amkar | -:- | ||
03.11.2014 | 17:00 | Tieriek Grozny | - | FK Ufa | -:- |
Piątek | |||||||
07.11.2014 | 11:00 | Amkar | - | FK Mordowia Sarańsk | -:- | ||
07.11.2014 | 15:00 | FK Urał | - | FK Kubań Krasnodar | -:- | ||
Sobota | |||||||
08.11.2014 | 14:00 | Torpiedo Moskwa | - | Łokomotiw Moskwa | 0:0 | ||
08.11.2014 | 17:00 | Zienit St. Petersburg | - | Tieriek Grozny | -:- | ||
Niedziela | |||||||
09.11.2014 | 11:30 | Dinamo Moskwa | - | CSKA Moskwa | 1:0 (0:0) | ||
09.11.2014 | 13:00 | FK Ufa | - | FK Rostow | 0:0 | ||
09.11.2014 | 13:45 | FK Krasnodar | - | Rubin Kazań | -:- | ||
09.11.2014 | 16:00 | Spartak Moskwa | - | Arsienał Tuła | -:- |
Sobota | |||||||
22.11.2014 | 10:00 | FK Urał | - | Rubin Kazań | -:- | ||
22.11.2014 | 12:45 | Torpiedo Moskwa | - | FK Rostow | 2:1 (1:0) | ||
22.11.2014 | 14:30 | FK Krasnodar | - | CSKA Moskwa | -:- | ||
22.11.2014 | 17:00 | Zienit St. Petersburg | - | FK Kubań Krasnodar | -:- | ||
Niedziela | |||||||
23.11.2014 | 11:30 | Dinamo Moskwa | - | Tieriek Grozny | -:- | ||
23.11.2014 | 14:00 | Arsienał Tuła | - | Amkar | -:- | ||
23.11.2014 | 16:30 | Spartak Moskwa | - | FK Mordowia Sarańsk | -:- | ||
Poniedzialek | |||||||
24.11.2014 | 17:00 | Łokomotiw Moskwa | - | FK Ufa | 0:0 |
Piątek | |||||||
28.11.2014 | 17:00 | FK Rostow | - | Amkar | -:- | ||
Sobota | |||||||
29.11.2014 | 11:30 | Arsienał Tuła | - | FK Urał | -:- | ||
29.11.2014 | 13:45 | CSKA Moskwa | - | FK Ufa | -:- | ||
29.11.2014 | 16:00 | FK Mordowia Sarańsk | - | Zienit St. Petersburg | -:- | ||
29.11.2014 | 18:15 | FK Kubań Krasnodar | - | Torpiedo Moskwa | -:- | ||
Niedziela | |||||||
30.11.2014 | 11:30 | Łokomotiw Moskwa | - | Spartak Moskwa | -:- | ||
30.11.2014 | 14:00 | Rubin Kazań | - | Dinamo Moskwa | -:- | ||
30.11.2014 | 16:30 | Tieriek Grozny | - | FK Krasnodar | -:- |