Sobota | |||||||
04.09.2010 | 15:00 | Elana Toruń | - | Zagłębie Sosnowiec | 2:2 (0:0) | ||
04.09.2010 | 16:00 | Chojniczanka Chojnice | - | Zawisza Bydgoszcz | 1:2 (0:0) | ||
04.09.2010 | 16:30 | Lechia Zielona Góra | - | Polonia Nowy Tomyśl | 1:2 (0:0) | ||
04.09.2010 | 17:00 | Czarni Żagań | - | Bałtyk Gdynia | 0:0 | ||
04.09.2010 | 17:00 | Górnik Wałbrzych | - | Polonia Słubice | 1:0 (0:0) | ||
04.09.2010 | 17:00 | Miedź Legnica | - | Nielba Wągrowiec | 5:2 (0:0) | ||
04.09.2010 | 17:00 | Olimpia Grudziądz | - | Ruch Zdzieszowice | 0:1 (0:0) | ||
04.09.2010 | 17:00 | GKS Tychy | - | Raków Częstochowa | 2:0 (0:0) | ||
Wtorek | |||||||
07.09.2010 | 16:00 | Tur Turek | - | Jarota Jarocin | 1:2 (0:0) |
Sobota | |||||||
11.09.2010 | 15:00 | Polonia Słubice | - | Miedź Legnica | 0:2 (0:0) | ||
11.09.2010 | 16:00 | Chojniczanka Chojnice | - | Olimpia Grudziądz | 0:0 | ||
11.09.2010 | 17:00 | Ruch Zdzieszowice | - | Lechia Zielona Góra | 1:1 (0:0) | ||
11.09.2010 | 19:00 | Zawisza Bydgoszcz | - | Raków Częstochowa | 1:1 (0:0) | ||
11.09.2010 | 19:00 | Zagłębie Sosnowiec | - | Tur Turek | 3:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
12.09.2010 | 15:00 | Górnik Wałbrzych | - | Bałtyk Gdynia | 1:1 (0:0) | ||
12.09.2010 | 15:00 | Nielba Wągrowiec | - | GKS Tychy | 2:2 (0:0) | ||
12.09.2010 | 16:00 | Jarota Jarocin | - | Czarni Żagań | 0:1 (0:0) | ||
Środa | |||||||
15.09.2010 | 16:00 | Elana Toruń | - | Polonia Nowy Tomyśl | 1:1 (0:0) |
Piątek | |||||||
17.09.2010 | 16:30 | Czarni Żagań | - | Zagłębie Sosnowiec | 2:2 (0:0) | ||
Sobota | |||||||
18.09.2010 | 15:00 | Elana Toruń | - | Ruch Zdzieszowice | 1:1 (0:0) | ||
18.09.2010 | 16:00 | GKS Tychy | - | Polonia Słubice | 1:0 (0:0) | ||
18.09.2010 | 16:00 | Raków Częstochowa | - | Nielba Wągrowiec | 1:1 (0:0) | ||
18.09.2010 | 16:00 | Tur Turek | - | Polonia Nowy Tomyśl | 1:1 (0:0) | ||
18.09.2010 | 16:00 | Górnik Wałbrzych | - | Jarota Jarocin | 1:1 (0:0) | ||
18.09.2010 | 16:00 | Lechia Zielona Góra | - | Chojniczanka Chojnice | 0:4 (0:0) | ||
18.09.2010 | 16:30 | Olimpia Grudziądz | - | Zawisza Bydgoszcz | 1:1 (0:0) | ||
18.09.2010 | 17:00 | Miedź Legnica | - | Bałtyk Gdynia | 0:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
25.09.2010 | 14:00 | Zawisza Bydgoszcz | - | Nielba Wągrowiec | 5:1 (0:0) | ||
25.09.2010 | 15:00 | Polonia Słubice | - | Raków Częstochowa | 0:5 (0:0) | ||
25.09.2010 | 16:00 | Polonia Nowy Tomyśl | - | Czarni Żagań | 0:2 (0:0) | ||
25.09.2010 | 16:00 | Chojniczanka Chojnice | - | Elana Toruń | 0:1 (0:0) | ||
25.09.2010 | 16:00 | Ruch Zdzieszowice | - | Tur Turek | 2:1 (0:0) | ||
25.09.2010 | 16:30 | Olimpia Grudziądz | - | Lechia Zielona Góra | 3:1 (0:0) | ||
25.09.2010 | 19:00 | Zagłębie Sosnowiec | - | Górnik Wałbrzych | 2:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
26.09.2010 | 16:00 | Jarota Jarocin | - | Miedź Legnica | 0:0 | ||
26.09.2010 | 16:30 | Bałtyk Gdynia | - | GKS Tychy | 3:1 (0:0) |
Jarota, Jarota to super drużyna… - od takich słów zaczyna się...
źródło: zaglebiesosnowiec.pl
Za naszym zespołem już 1/3 sezonu. Z tej okazji poprosiliśmy...
źródło: zaglebiesosnowiec.pl
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu pomiędzy Kotwicą...
źródło: zaglebiesosnowiec.pl
Miedź Legnica zremisowała w Zielonej Górze 1-1. Jedyną bramkę...
źródło: miedzlegnica.pl
Zarząd Zagłębia Sosnowiec zdecydował się na powierzenie...
źródło: zaglebiesosnowiec.pl
Trzech piłkarzy Lecha Poznań Młodej Ekstraklasy w najbliższym...
źródło: lechpoznan.pl
Bramkarz Lecha Poznań, Dawid Kręt przez najbliższe dni przebywał...
W rozegranym w Kluczborku sparingu pomiędzy miejscowym MKS-em, a...
Piłkarze Odry po dwóch dniach przerwy wznowili zajęcia...