Sobota | |||||||
31.07.2010 | 11:00 | Motor Lublin | - | Resovia | 0:2 (0:0) | ||
31.07.2010 | 15:00 | Start Otwock | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 1:2 (0:0) | ||
31.07.2010 | 17:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Wisła Płock | 0:3 (0:0) | ||
31.07.2010 | 17:00 | Wigry Suwałki | - | GLKS Nadarzyn | 1:1 (0:0) | ||
31.07.2010 | 17:00 | Jeziorak Iława | - | Okocimski Brzesko | 1:0 (0:0) | ||
31.07.2010 | 18:00 | Stal Rzeszów | - | Znicz Pruszków | 1:3 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
01.08.2010 | 11:15 | Pelikan Łowicz | - | Olimpia Elbląg | 0:0 |
Piątek | |||||||
06.08.2010 | 18:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Ruch Wysokie Maz. | 1:0 (0:0) | ||
Sobota | |||||||
07.08.2010 | 17:00 | Resovia | - | Sokół Sokółka | 2:2 (0:0) | ||
07.08.2010 | 17:00 | Stomil Olsztyn | - | Pelikan Łowicz | 1:1 (0:0) | ||
07.08.2010 | 18:00 | Olimpia Elbląg | - | Start Otwock | 1:1 (0:0) | ||
07.08.2010 | 18:00 | Wisła Płock | - | Jeziorak Iława | 1:0 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
08.08.2010 | 17:00 | Wigry Suwałki | - | Znicz Pruszków | 1:1 (0:0) | ||
08.08.2010 | 17:00 | GLKS Nadarzyn | - | Motor Lublin | 2:1 (0:0) | ||
08.08.2010 | 17:00 | Okocimski Brzesko | - | Stal Rzeszów | 2:2 (0:0) |
Sobota | |||||||
14.08.2010 | 17:00 | Wigry Suwałki | - | Motor Lublin | 2:2 (0:0) | ||
14.08.2010 | 17:00 | Resovia | - | Puszcza Niepołomice | 1:0 (0:0) | ||
14.08.2010 | 17:00 | Sokół Sokółka | - | GLKS Nadarzyn | 0:0 | ||
14.08.2010 | 17:00 | Jeziorak Iława | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 0:1 (0:0) | ||
14.08.2010 | 17:30 | Start Otwock | - | Stomil Olsztyn | 1:3 (0:0) | ||
14.08.2010 | 18:00 | Znicz Pruszków | - | Okocimski Brzesko | 3:0 (0:0) | ||
14.08.2010 | 18:00 | Stal Rzeszów | - | Wisła Płock | 4:2 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
15.08.2010 | 11:15 | Pelikan Łowicz | - | Stal Stalowa Wola | 2:0 (0:0) | ||
15.08.2010 | 17:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Olimpia Elbląg | 0:2 (0:0) |
Środa | |||||||
18.08.2010 | 17:00 | Olimpia Elbląg | - | Jeziorak Iława | 1:0 (0:0) | ||
18.08.2010 | 17:00 | Stal Stalowa Wola | - | Start Otwock | 0:1 (0:0) | ||
18.08.2010 | 17:00 | GLKS Nadarzyn | - | Puszcza Niepołomice | 0:1 (0:0) | ||
18.08.2010 | 17:00 | Wigry Suwałki | - | Okocimski Brzesko | 0:0 | ||
18.08.2010 | 17:00 | Resovia | - | Pelikan Łowicz | 0:0 | ||
18.08.2010 | 17:00 | Stomil Olsztyn | - | Ruch Wysokie Maz. | 2:2 (0:0) | ||
18.08.2010 | 18:00 | Wisła Płock | - | Znicz Pruszków | 4:1 (0:0) | ||
18.08.2010 | 19:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Stal Rzeszów | 0:0 |
Sobota | |||||||
21.08.2010 | 17:00 | Puszcza Niepołomice | - | Motor Lublin | 0:1 (0:0) | ||
21.08.2010 | 17:00 | Okocimski Brzesko | - | Wisła Płock | 2:1 (0:0) | ||
21.08.2010 | 17:00 | Stal Rzeszów | - | Olimpia Elbląg | 4:2 (0:0) | ||
21.08.2010 | 17:00 | Jeziorak Iława | - | Stomil Olsztyn | 1:1 (0:0) | ||
21.08.2010 | 19:30 | Znicz Pruszków | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 2:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
22.08.2010 | 11:15 | Pelikan Łowicz | - | GLKS Nadarzyn | 0:0 | ||
22.08.2010 | 16:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Stal Stalowa Wola | 2:1 (0:0) | ||
22.08.2010 | 17:00 | Wigry Suwałki | - | Sokół Sokółka | 1:1 (0:0) | ||
22.08.2010 | 17:00 | Start Otwock | - | Resovia | 0:0 |
Sobota | |||||||
28.08.2010 | 17:00 | Resovia | - | Ruch Wysokie Maz. | 0:0 | ||
28.08.2010 | 17:00 | Sokół Sokółka | - | Puszcza Niepołomice | 2:2 (0:0) | ||
28.08.2010 | 17:00 | Stomil Olsztyn | - | Stal Rzeszów | 1:1 (0:0) | ||
28.08.2010 | 17:00 | Olimpia Elbląg | - | Znicz Pruszków | 0:0 | ||
28.08.2010 | 17:00 | Stal Stalowa Wola | - | Jeziorak Iława | 3:0 (0:0) | ||
28.08.2010 | 17:00 | Motor Lublin | - | Pelikan Łowicz | 0:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
29.08.2010 | 17:00 | Wigry Suwałki | - | Wisła Płock | 1:1 (0:0) | ||
29.08.2010 | 17:00 | GLKS Nadarzyn | - | Start Otwock | 5:3 (0:0) | ||
29.08.2010 | 19:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Okocimski Brzesko | 1:1 (0:0) |
Piątek | |||||||
03.09.2010 | 18:00 | Wisła Płock | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 1:2 (0:0) | ||
Sobota | |||||||
04.09.2010 | 16:00 | Wigry Suwałki | - | Puszcza Niepołomice | 3:0 (0:0) | ||
04.09.2010 | 16:00 | Okocimski Brzesko | - | Olimpia Elbląg | 0:0 | ||
04.09.2010 | 17:00 | Start Otwock | - | Motor Lublin | 4:0 (0:0) | ||
04.09.2010 | 17:00 | Jeziorak Iława | - | Resovia | 1:0 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
05.09.2010 | 11:15 | Pelikan Łowicz | - | Sokół Sokółka | 4:1 (0:0) | ||
05.09.2010 | 16:00 | Znicz Pruszków | - | Stomil Olsztyn | 1:0 (0:0) | ||
05.09.2010 | 16:00 | Stal Rzeszów | - | Stal Stalowa Wola | 0:0 | ||
05.09.2010 | 16:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | GLKS Nadarzyn | 0:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
11.09.2010 | 16:00 | Motor Lublin | - | Ruch Wysokie Maz. | 1:1 (0:0) | ||
11.09.2010 | 16:00 | Stal Stalowa Wola | - | Znicz Pruszków | 1:0 (0:0) | ||
11.09.2010 | 16:00 | Wigry Suwałki | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 0:3 (0:0) | ||
11.09.2010 | 16:00 | Olimpia Elbląg | - | Wisła Płock | 0:0 | ||
11.09.2010 | 16:00 | Stomil Olsztyn | - | Okocimski Brzesko | 1:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
12.09.2010 | 16:00 | Sokół Sokółka | - | Start Otwock | 1:0 (0:0) | ||
12.09.2010 | 16:00 | GLKS Nadarzyn | - | Jeziorak Iława | 3:1 (0:0) | ||
12.09.2010 | 16:00 | Resovia | - | Stal Rzeszów | 1:2 (0:0) | ||
12.09.2010 | 16:00 | Puszcza Niepołomice | - | Pelikan Łowicz | 0:1 (0:0) |
Piątek | |||||||
17.09.2010 | 19:00 | Znicz Pruszków | - | Resovia | 2:1 (0:0) | ||
Sobota | |||||||
18.09.2010 | 15:00 | Wigry Suwałki | - | Pelikan Łowicz | 1:1 (0:0) | ||
18.09.2010 | 16:00 | Jeziorak Iława | - | Motor Lublin | 2:0 (0:0) | ||
18.09.2010 | 16:00 | Okocimski Brzesko | - | Stal Stalowa Wola | 0:2 (0:0) | ||
18.09.2010 | 16:00 | Stal Rzeszów | - | GLKS Nadarzyn | 0:1 (0:0) | ||
18.09.2010 | 16:30 | Start Otwock | - | Puszcza Niepołomice | 2:0 (0:0) | ||
18.09.2010 | 18:00 | Wisła Płock | - | Stomil Olsztyn | 5:2 (0:0) | ||
18.09.2010 | 18:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Olimpia Elbląg | 0:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
19.09.2010 | 15:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Sokół Sokółka | 0:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
25.09.2010 | 15:00 | Wigry Suwałki | - | Olimpia Elbląg | 1:0 (0:0) | ||
25.09.2010 | 16:00 | Stal Stalowa Wola | - | Wisła Płock | 1:0 (0:0) | ||
25.09.2010 | 16:00 | Sokół Sokółka | - | Jeziorak Iława | 1:1 (0:0) | ||
25.09.2010 | 16:00 | Resovia | - | Okocimski Brzesko | 0:1 (0:0) | ||
25.09.2010 | 16:00 | Puszcza Niepołomice | - | Ruch Wysokie Maz. | 1:2 (0:0) | ||
25.09.2010 | 16:00 | Motor Lublin | - | Stal Rzeszów | 0:2 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
26.09.2010 | 11:15 | Pelikan Łowicz | - | Start Otwock | 3:3 (0:0) | ||
26.09.2010 | 16:00 | Stomil Olsztyn | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 0:0 | ||
26.09.2010 | 16:00 | GLKS Nadarzyn | - | Znicz Pruszków | 0:0 |
Sobota | |||||||
02.10.2010 | 15:00 | Stal Rzeszów | - | Sokół Sokółka | 0:1 (0:0) | ||
02.10.2010 | 16:00 | Olimpia Elbląg | - | Stomil Olsztyn | 1:1 (0:0) | ||
02.10.2010 | 16:00 | Jeziorak Iława | - | Puszcza Niepołomice | 0:0 | ||
02.10.2010 | 17:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Stal Stalowa Wola | 1:1 (0:0) | ||
02.10.2010 | 18:00 | Wisła Płock | - | Resovia | 0:4 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
03.10.2010 | 14:00 | Wigry Suwałki | - | Start Otwock | 0:0 | ||
03.10.2010 | 15:00 | Okocimski Brzesko | - | GLKS Nadarzyn | 2:0 (0:0) | ||
03.10.2010 | 15:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Pelikan Łowicz | 1:0 (0:0) | ||
03.10.2010 | 18:00 | Znicz Pruszków | - | Motor Lublin | 1:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
09.10.2010 | 12:00 | Start Otwock | - | Ruch Wysokie Maz. | 1:4 (0:0) | ||
09.10.2010 | 14:00 | Wigry Suwałki | - | Stomil Olsztyn | 2:2 (0:0) | ||
09.10.2010 | 15:00 | Sokół Sokółka | - | Znicz Pruszków | 0:0 | ||
09.10.2010 | 15:00 | Resovia | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 1:1 (0:0) | ||
09.10.2010 | 15:00 | Stal Stalowa Wola | - | Olimpia Elbląg | 1:0 (0:0) | ||
09.10.2010 | 15:00 | Motor Lublin | - | Okocimski Brzesko | 0:3 (0:0) | ||
09.10.2010 | 15:00 | Puszcza Niepołomice | - | Stal Rzeszów | 0:0 | ||
Niedziela | |||||||
10.10.2010 | 11:15 | Pelikan Łowicz | - | Jeziorak Iława | 1:2 (0:0) | ||
10.10.2010 | 15:00 | GLKS Nadarzyn | - | Wisła Płock | 0:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
16.10.2010 | 15:00 | Stomil Olsztyn | - | Stal Stalowa Wola | 3:2 (0:0) | ||
16.10.2010 | 15:00 | Jeziorak Iława | - | Start Otwock | 2:1 (0:0) | ||
16.10.2010 | 15:00 | Okocimski Brzesko | - | Sokół Sokółka | 0:0 | ||
16.10.2010 | 15:00 | Olimpia Elbląg | - | Resovia | 2:1 (0:0) | ||
16.10.2010 | 17:00 | Wisła Płock | - | Motor Lublin | 2:0 (0:0) | ||
16.10.2010 | 17:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | GLKS Nadarzyn | 3:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
17.10.2010 | 14:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Wigry Suwałki | 0:2 (0:0) | ||
17.10.2010 | 14:00 | Stal Rzeszów | - | Pelikan Łowicz | 1:0 (0:0) | ||
17.10.2010 | 18:00 | Znicz Pruszków | - | Puszcza Niepołomice | 2:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
23.10.2010 | 12:00 | Start Otwock | - | Stal Rzeszów | 3:4 (0:0) | ||
23.10.2010 | 14:00 | Puszcza Niepołomice | - | Okocimski Brzesko | 1:2 (0:0) | ||
23.10.2010 | 14:00 | Motor Lublin | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 0:2 (0:0) | ||
23.10.2010 | 14:00 | Resovia | - | Stomil Olsztyn | 2:0 (0:0) | ||
23.10.2010 | 15:00 | Sokół Sokółka | - | Wisła Płock | 1:2 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
24.10.2010 | 11:15 | Pelikan Łowicz | - | Znicz Pruszków | 2:2 (0:0) | ||
24.10.2010 | 14:00 | GLKS Nadarzyn | - | Olimpia Elbląg | 0:2 (0:0) | ||
24.10.2010 | 14:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Jeziorak Iława | 1:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
30.10.2010 | 14:00 | Jeziorak Iława | - | Wigry Suwałki | 1:3 (0:0) | ||
30.10.2010 | 14:00 | Stal Rzeszów | - | Ruch Wysokie Maz. | 2:3 (0:0) | ||
30.10.2010 | 14:00 | Stal Stalowa Wola | - | Resovia | 0:1 (0:0) | ||
30.10.2010 | 14:00 | Olimpia Elbląg | - | Motor Lublin | 0:0 | ||
30.10.2010 | 14:00 | Stomil Olsztyn | - | GLKS Nadarzyn | 2:0 (0:0) | ||
30.10.2010 | 14:00 | Okocimski Brzesko | - | Pelikan Łowicz | 1:2 (0:0) | ||
30.10.2010 | 17:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Sokół Sokółka | 0:0 | ||
30.10.2010 | 17:00 | Wisła Płock | - | Puszcza Niepołomice | 4:3 (0:0) | ||
30.10.2010 | 18:00 | Znicz Pruszków | - | Start Otwock | 3:1 (0:0) |
06.11.2010 | 12:00 | Resovia | - | Wigry Suwałki | 1:1 (0:0) | ||
06.11.2010 | 12:00 | Start Otwock | - | Okocimski Brzesko | 2:1 (0:0) | ||
06.11.2010 | 12:00 | Motor Lublin | - | Stomil Olsztyn | 1:0 (0:0) | ||
06.11.2010 | 13:00 | Sokół Sokółka | - | Olimpia Elbląg | 2:3 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
07.11.2010 | 11:15 | Pelikan Łowicz | - | Wisła Płock | 2:2 (0:0) | ||
07.11.2010 | 13:00 | Jeziorak Iława | - | Stal Rzeszów | 2:1 (0:0) | ||
07.11.2010 | 13:00 | GLKS Nadarzyn | - | Stal Stalowa Wola | 1:1 (0:0) | ||
07.11.2010 | 13:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Znicz Pruszków | 1:1 (0:0) | ||
07.11.2010 | 13:00 | Puszcza Niepołomice | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 0:0 |
Sobota | |||||||
13.11.2010 | 13:00 | Stal Stalowa Wola | - | Motor Lublin | 2:1 (0:0) | ||
13.11.2010 | 13:00 | Stomil Olsztyn | - | Sokół Sokółka | 1:0 (0:0) | ||
13.11.2010 | 13:00 | Resovia | - | GLKS Nadarzyn | 1:0 (0:0) | ||
13.11.2010 | 13:00 | Olimpia Elbląg | - | Puszcza Niepołomice | 5:1 (0:0) | ||
13.11.2010 | 17:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Pelikan Łowicz | 1:0 (0:0) | ||
13.11.2010 | 18:00 | Znicz Pruszków | - | Jeziorak Iława | 3:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
14.11.2010 | 11:00 | Stal Rzeszów | - | Wigry Suwałki | 1:1 (0:0) | ||
14.11.2010 | 13:00 | Okocimski Brzesko | - | Ruch Wysokie Maz. | 4:1 (0:0) | ||
14.11.2010 | 15:00 | Wisła Płock | - | Start Otwock | 5:0 (0:0) |
Sobota | |||||||
12.03.2011 | 13:00 | Start Otwock | - | Olimpia Elbląg | 0:3 (0:1) | ||
12.03.2011 | 15:00 | Sokół Sokółka | - | Resovia | 0:2 (0:1) | ||
12.03.2011 | 17:30 | Znicz Pruszków | - | Wigry Suwałki | 0:2 (0:1) | ||
Niedziela | |||||||
13.03.2011 | 11:15 | Pelikan Łowicz | - | Stomil Olsztyn | 1:2 (1:1) | ||
13.03.2011 | 14:00 | Jeziorak Iława | - | Wisła Płock | 2:1 (1:1) | ||
13.03.2011 | 16:00 | Puszcza Niepołomice | - | Stal Stalowa Wola | 0:0 |
Piątek | |||||||
18.03.2011 | 18:30 | Wisła Płock | - | Stal Rzeszów | 0:0 | ||
Sobota | |||||||
19.03.2011 | 13:00 | Stomil Olsztyn | - | Start Otwock | 1:0 (0:0) | ||
19.03.2011 | 13:00 | GLKS Nadarzyn | - | Sokół Sokółka | 2:1 (1:0) | ||
19.03.2011 | 14:00 | Resovia | - | Puszcza Niepołomice | 1:1 (1:0) | ||
19.03.2011 | 14:00 | Motor Lublin | - | Wigry Suwałki | 1:1 (0:0) | ||
19.03.2011 | 15:00 | Olimpia Elbląg | - | Ruch Wysokie Maz. | 2:0 (1:0) | ||
19.03.2011 | 15:00 | Okocimski Brzesko | - | Znicz Pruszków | 3:0 (0:0) | ||
19.03.2011 | 15:00 | Stal Stalowa Wola | - | Pelikan Łowicz | 1:1 (0:0) | ||
19.03.2011 | 16:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Jeziorak Iława | 2:0 (0:0) |
26.03.2011 | 13:00 | Start Otwock | - | Stal Stalowa Wola | 0:3 (0:1) | ||
26.03.2011 | 15:00 | Sokół Sokółka | - | Motor Lublin | 2:1 (0:0) | ||
26.03.2011 | 15:00 | Okocimski Brzesko | - | Wigry Suwałki | 2:0 (0:0) | ||
26.03.2011 | 15:00 | Jeziorak Iława | - | Olimpia Elbląg | 1:1 (1:0) | ||
26.03.2011 | 15:00 | Stal Rzeszów | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 1:2 (1:2) | ||
Niedziela | |||||||
27.03.2011 | 11:30 | Pelikan Łowicz | - | Resovia | 0:0 | ||
27.03.2011 | 12:00 | Znicz Pruszków | - | Wisła Płock | 2:2 (2:1) | ||
27.03.2011 | 14:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Stomil Olsztyn | 1:1 (0:1) | ||
27.03.2011 | 16:00 | Puszcza Niepołomice | - | GLKS Nadarzyn | 4:0 (3:0) |
Sobota | |||||||
02.04.2011 | 13:00 | GLKS Nadarzyn | - | Pelikan Łowicz | 1:1 (0:1) | ||
02.04.2011 | 14:00 | Motor Lublin | - | Puszcza Niepołomice | 2:0 (0:0) | ||
02.04.2011 | 15:00 | Resovia | - | Start Otwock | 1:0 (0:0) | ||
02.04.2011 | 15:00 | Stomil Olsztyn | - | Jeziorak Iława | 2:1 (1:0) | ||
02.04.2011 | 16:00 | Wisła Płock | - | Okocimski Brzesko | 0:2 (0:1) | ||
02.04.2011 | 16:00 | Stal Stalowa Wola | - | Ruch Wysokie Maz. | 0:2 (0:0) | ||
02.04.2011 | 16:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Znicz Pruszków | 1:1 (1:0) | ||
02.04.2011 | 16:00 | Sokół Sokółka | - | Wigry Suwałki | 1:0 (0:0) | ||
02.04.2011 | 16:00 | Olimpia Elbląg | - | Stal Rzeszów | 1:1 (1:0) |
Środa | |||||||
06.04.2011 | 16:00 | Olimpia Elbląg | - | Pelikan Łowicz | 1:0 (1:0) | ||
06.04.2011 | 16:00 | Resovia | - | Motor Lublin | 0:0 | ||
06.04.2011 | 16:00 | GLKS Nadarzyn | - | Wigry Suwałki | 1:1 (0:0) | ||
06.04.2011 | 16:00 | Stal Stalowa Wola | - | Sokół Sokółka | 2:0 (1:0) | ||
06.04.2011 | 16:00 | Okocimski Brzesko | - | Jeziorak Iława | 0:1 (0:1) | ||
06.04.2011 | 17:00 | Stomil Olsztyn | - | Puszcza Niepołomice | 2:0 (0:0) | ||
06.04.2011 | 18:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Start Otwock | 3:1 (3:0) | ||
06.04.2011 | 18:30 | Wisła Płock | - | Ruch Wysokie Maz. | 3:0 (2:0) | ||
06.04.2011 | 19:00 | Znicz Pruszków | - | Stal Rzeszów | 1:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
09.04.2011 | 14:00 | Start Otwock | - | GLKS Nadarzyn | 1:1 (1:0) | ||
09.04.2011 | 15:00 | Stal Rzeszów | - | Stomil Olsztyn | 1:1 (0:0) | ||
09.04.2011 | 16:00 | Jeziorak Iława | - | Stal Stalowa Wola | 2:1 (1:0) | ||
09.04.2011 | 16:00 | Okocimski Brzesko | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 1:0 (1:0) | ||
09.04.2011 | 19:00 | Wisła Płock | - | Wigry Suwałki | 2:1 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
10.04.2011 | 11:15 | Pelikan Łowicz | - | Motor Lublin | 0:2 (0:0) | ||
10.04.2011 | 15:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Resovia | 1:0 (1:0) | ||
10.04.2011 | 16:00 | Puszcza Niepołomice | - | Sokół Sokółka | 1:1 (1:1) | ||
10.04.2011 | 18:00 | Znicz Pruszków | - | Olimpia Elbląg | 1:2 (0:0) |
Środa | |||||||
13.04.2011 | 16:00 | Motor Lublin | - | GLKS Nadarzyn | 0:1 (0:1) | ||
13.04.2011 | 16:00 | Stal Rzeszów | - | Okocimski Brzesko | 1:2 (0:1) | ||
13.04.2011 | 16:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 1:1 (1:0) |
Sobota | |||||||
16.04.2011 | 14:00 | Motor Lublin | - | Start Otwock | 2:1 (1:0) | ||
16.04.2011 | 14:30 | GLKS Nadarzyn | - | Ruch Wysokie Maz. | 1:0 (0:0) | ||
16.04.2011 | 15:00 | Stomil Olsztyn | - | Znicz Pruszków | 0:0 | ||
16.04.2011 | 16:00 | Olimpia Elbląg | - | Okocimski Brzesko | 1:0 (1:0) | ||
16.04.2011 | 16:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Wisła Płock | 0:4 (0:4) | ||
16.04.2011 | 16:00 | Stal Stalowa Wola | - | Stal Rzeszów | 2:1 (1:0) | ||
16.04.2011 | 16:00 | Resovia | - | Jeziorak Iława | 0:0 | ||
16.04.2011 | 16:00 | Sokół Sokółka | - | Pelikan Łowicz | 1:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
17.04.2011 | 16:00 | Puszcza Niepołomice | - | Wigry Suwałki | 1:2 (0:0) |
Czwartek | |||||||
21.04.2011 | 16:00 | Start Otwock | - | Sokół Sokółka | 1:1 (0:1) | ||
Piątek | |||||||
22.04.2011 | 15:30 | Ruch Wysokie Maz. | - | Motor Lublin | 0:1 (0:1) | ||
22.04.2011 | 19:00 | Znicz Pruszków | - | Stal Stalowa Wola | 0:0 | ||
Sobota | |||||||
23.04.2011 | 11:00 | Stal Rzeszów | - | Resovia | 2:0 (0:0) | ||
23.04.2011 | 13:00 | Okocimski Brzesko | - | Stomil Olsztyn | 1:0 (0:0) | ||
23.04.2011 | 14:00 | Pelikan Łowicz | - | Puszcza Niepołomice | 1:0 (0:0) | ||
23.04.2011 | 14:30 | Wisła Płock | - | Olimpia Elbląg | 3:0 (2:0) | ||
23.04.2011 | 15:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Wigry Suwałki | 3:1 (2:0) | ||
23.04.2011 | 16:00 | Jeziorak Iława | - | GLKS Nadarzyn | 1:1 (0:0) |
30.04.2011 | 15:00 | Motor Lublin | - | Jeziorak Iława | 3:3 (2:1) | ||
30.04.2011 | 15:00 | GLKS Nadarzyn | - | Stal Rzeszów | 1:1 (1:1) | ||
30.04.2011 | 16:00 | Resovia | - | Znicz Pruszków | 0:1 (0:1) | ||
30.04.2011 | 16:00 | Sokół Sokółka | - | Ruch Wysokie Maz. | 3:0 (0:0) | ||
30.04.2011 | 17:00 | Stomil Olsztyn | - | Wisła Płock | 1:1 (1:0) | ||
30.04.2011 | 17:00 | Olimpia Elbląg | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 1:0 (1:0) | ||
30.04.2011 | 17:00 | Stal Stalowa Wola | - | Okocimski Brzesko | 0:2 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
01.05.2011 | 15:00 | Pelikan Łowicz | - | Wigry Suwałki | 0:0 | ||
01.05.2011 | 17:00 | Puszcza Niepołomice | - | Start Otwock | 1:1 (1:1) |
Piątek | |||||||
06.05.2011 | 18:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Stomil Olsztyn | 0:1 (0:0) | ||
Sobota | |||||||
07.05.2011 | 15:00 | Start Otwock | - | Pelikan Łowicz | 1:1 (0:1) | ||
07.05.2011 | 16:00 | Wisła Płock | - | Stal Stalowa Wola | 1:0 (1:0) | ||
07.05.2011 | 17:00 | Olimpia Elbląg | - | Wigry Suwałki | 0:0 | ||
07.05.2011 | 17:00 | Stal Rzeszów | - | Motor Lublin | 3:1 (0:1) | ||
07.05.2011 | 17:00 | Okocimski Brzesko | - | Resovia | 2:1 (1:1) | ||
07.05.2011 | 17:00 | Jeziorak Iława | - | Sokół Sokółka | 4:0 (3:0) | ||
07.05.2011 | 18:00 | Znicz Pruszków | - | GLKS Nadarzyn | 2:2 (1:1) | ||
Niedziela | |||||||
08.05.2011 | 16:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Puszcza Niepołomice | 1:5 (1:2) |
Środa | |||||||
11.05.2011 | 15:30 | GLKS Nadarzyn | - | Okocimski Brzesko | 0:1 (0:0) | ||
11.05.2011 | 16:00 | Motor Lublin | - | Znicz Pruszków | 1:1 (1:1) | ||
11.05.2011 | 16:00 | Start Otwock | - | Wigry Suwałki | 3:3 (0:0) | ||
11.05.2011 | 17:00 | Puszcza Niepołomice | - | Jeziorak Iława | 1:0 (0:0) | ||
11.05.2011 | 17:00 | Stal Stalowa Wola | - | Świt Nowy Dwór Maz. | 0:0 | ||
11.05.2011 | 17:00 | Resovia | - | Wisła Płock | 1:0 (1:0) | ||
11.05.2011 | 17:00 | Sokół Sokółka | - | Stal Rzeszów | 0:0 | ||
11.05.2011 | 17:00 | Stomil Olsztyn | - | Olimpia Elbląg | 4:0 (3:0) | ||
11.05.2011 | 17:00 | Pelikan Łowicz | - | Ruch Wysokie Maz. | 1:1 (1:1) |
Sobota | |||||||
14.05.2011 | 16:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Resovia | 1:1 (1:1) | ||
14.05.2011 | 16:00 | Wisła Płock | - | GLKS Nadarzyn | 0:1 (0:0) | ||
14.05.2011 | 17:00 | Olimpia Elbląg | - | Stal Stalowa Wola | 0:0 | ||
Niedziela | |||||||
15.05.2011 | 15:00 | Jeziorak Iława | - | Pelikan Łowicz | 1:1 (0:1) | ||
15.05.2011 | 16:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Start Otwock | 2:1 (0:0) | ||
15.05.2011 | 17:00 | Okocimski Brzesko | - | Motor Lublin | 2:0 (1:0) | ||
15.05.2011 | 17:00 | Stomil Olsztyn | - | Wigry Suwałki | 1:0 (1:0) | ||
15.05.2011 | 17:30 | Stal Rzeszów | - | Puszcza Niepołomice | 2:1 (2:0) | ||
15.05.2011 | 18:00 | Znicz Pruszków | - | Sokół Sokółka | 1:0 (1:0) |
Piątek | |||||||
20.05.2011 | 17:00 | Wigry Suwałki | - | Ruch Wysokie Maz. | -:- | ||
Sobota | |||||||
21.05.2011 | 16:00 | Start Otwock | - | Jeziorak Iława | -:- | ||
21.05.2011 | 16:00 | GLKS Nadarzyn | - | Świt Nowy Dwór Maz. | -:- | ||
21.05.2011 | 17:00 | Motor Lublin | - | Wisła Płock | -:- | ||
21.05.2011 | 17:00 | Pelikan Łowicz | - | Stal Rzeszów | -:- | ||
21.05.2011 | 17:00 | Resovia | - | Olimpia Elbląg | -:- | ||
21.05.2011 | 17:00 | Sokół Sokółka | - | Okocimski Brzesko | -:- | ||
21.05.2011 | 17:00 | Stal Stalowa Wola | - | Stomil Olsztyn | -:- | ||
Niedziela | |||||||
22.05.2011 | 17:00 | Puszcza Niepołomice | - | Znicz Pruszków | -:- |
Środa | |||||||
25.05.2011 | 00:00 | Stal Stalowa Wola | - | Wigry Suwałki | -:- | ||
25.05.2011 | 00:00 | Olimpia Elbląg | - | GLKS Nadarzyn | -:- | ||
25.05.2011 | 00:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Motor Lublin | -:- | ||
25.05.2011 | 00:00 | Jeziorak Iława | - | Ruch Wysokie Maz. | -:- | ||
25.05.2011 | 00:00 | Znicz Pruszków | - | Pelikan Łowicz | -:- | ||
25.05.2011 | 00:00 | Stal Rzeszów | - | Start Otwock | -:- | ||
25.05.2011 | 00:00 | Okocimski Brzesko | - | Puszcza Niepołomice | -:- | ||
25.05.2011 | 00:00 | Stomil Olsztyn | - | Resovia | -:- | ||
25.05.2011 | 00:00 | Wisła Płock | - | Sokół Sokółka | -:- |
Sobota | |||||||
28.05.2011 | 00:00 | Motor Lublin | - | Olimpia Elbląg | -:- | ||
28.05.2011 | 00:00 | Puszcza Niepołomice | - | Wisła Płock | -:- | ||
28.05.2011 | 00:00 | GLKS Nadarzyn | - | Stomil Olsztyn | -:- | ||
28.05.2011 | 00:00 | Resovia | - | Stal Stalowa Wola | -:- | ||
28.05.2011 | 00:00 | Resovia | - | Stal Stalowa Wola | -:- | ||
28.05.2011 | 00:00 | Sokół Sokółka | - | Świt Nowy Dwór Maz. | -:- | ||
28.05.2011 | 00:00 | Start Otwock | - | Znicz Pruszków | -:- | ||
28.05.2011 | 00:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Stal Rzeszów | -:- | ||
28.05.2011 | 00:00 | Pelikan Łowicz | - | Okocimski Brzesko | -:- | ||
28.05.2011 | 00:00 | Wigry Suwałki | - | Jeziorak Iława | -:- |
04.06.2011 | 00:00 | Stal Rzeszów | - | Jeziorak Iława | -:- | ||
04.06.2011 | 00:00 | Stomil Olsztyn | - | Motor Lublin | -:- | ||
04.06.2011 | 00:00 | Wisła Płock | - | Pelikan Łowicz | -:- | ||
04.06.2011 | 00:00 | Okocimski Brzesko | - | Start Otwock | -:- | ||
04.06.2011 | 00:00 | Świt Nowy Dwór Maz. | - | Puszcza Niepołomice | -:- | ||
04.06.2011 | 00:00 | Znicz Pruszków | - | Ruch Wysokie Maz. | -:- | ||
04.06.2011 | 00:00 | Wigry Suwałki | - | Resovia | -:- | ||
04.06.2011 | 00:00 | Stal Stalowa Wola | - | GLKS Nadarzyn | -:- | ||
04.06.2011 | 00:00 | Olimpia Elbląg | - | Sokół Sokółka | -:- |
11.06.2011 | 00:00 | Motor Lublin | - | Stal Stalowa Wola | -:- | ||
11.06.2011 | 00:00 | Jeziorak Iława | - | Znicz Pruszków | -:- | ||
11.06.2011 | 00:00 | Start Otwock | - | Wisła Płock | -:- | ||
11.06.2011 | 00:00 | Wigry Suwałki | - | Stal Rzeszów | -:- | ||
11.06.2011 | 00:00 | Pelikan Łowicz | - | Świt Nowy Dwór Maz. | -:- | ||
11.06.2011 | 00:00 | Sokół Sokółka | - | Stomil Olsztyn | -:- | ||
11.06.2011 | 00:00 | GLKS Nadarzyn | - | Resovia | -:- | ||
11.06.2011 | 00:00 | Ruch Wysokie Maz. | - | Okocimski Brzesko | -:- | ||
11.06.2011 | 00:00 | Puszcza Niepołomice | - | Olimpia Elbląg | -:- |
W weekend startują rozgrywki, które kibiców Lubelszczyzny...
źródło: lubelskapilka.pl
Inauguracyjna kolejka trzecioligowych zmagań już za nami. Pierwszym...
źródło: lubelskapilka.pl
Piłkarskie wakacje dobiegły końca. Piłkarze niektórych lig juz...
źródło: lubelskapilka.pl
Piłkarskie wakacje dobiegły końca. Piłkarze niektórych lig juz...
źródło: lubelskapilka.pl
Piłkarskie wakacje dobiegły końca. Piłkarze niektórych lig juz...
źródło: lubelskapilka.pl
Piłkarskie wakacje dobiegły końca. Piłkarze niektórych lig juz...
źródło: lubelskapilka.pl
Piłkarskie wakacje dobiegły końca. Piłkarze niektórych lig juz...
źródło: lubelskapilka.pl
Piłkarskie wakacje dobiegły końca. Piłkarze niektórych lig juz...
źródło: lubelskapilka.pl
Piłkarskie wakacje dobiegły końca. Piłkarze niektórych lig juz...
źródło: lubelskapilka.pl
Piłkarskie wakacje dobiegły końca. Piłkarze niektórych lig juz...
źródło: lubelskapilka.pl