Niedziela, 25 października 2020 r.

język:

relacje live
logo
 eliminacje do mistrzostw Europy

   grupa A

 Piątek
08.10.2010 00:00
Austria
 - 
Azerbejdżan
3:0 (0:0)
08.10.2010 00:00
Niemcy
logo- 
Turcja
3:0 (1:0) video icon
08.10.2010 00:00
Kazachstan
 - 
Belgia
0:2 (0:0)

 


   grupa B

08.10.2010 00:00
Andora
 - 
Macedonia
0:2 (0:0)
08.10.2010 00:00
Armenia
 -logo
Słowacja
3:1 (0:0)
08.10.2010 00:00
Irlandia
 - 
Rosja
2:3 (0:2)

 


   grupa C

08.10.2010 00:00
Irlandia Północna
 -logo
Włochy
0:0
08.10.2010 00:00
Słowenia
logo- 
Wyspy Owcze
5:1 (0:0)
08.10.2010 00:00
Serbia
logo- 
Estonia
1:3 (0:0)

 


   grupa E

08.10.2010 00:00
Węgry
 - 
San Marino
8:0 (0:0)
08.10.2010 00:00
Mołdawia
 -logo
Holandia
0:1 (0:0)

 


   grupa F

08.10.2010 00:00
Gruzja
 - 
Malta
1:0 (0:0)
08.10.2010 00:00
Izrael
 - 
Chorwacja
1:2 (0:0)
08.10.2010 00:00
Grecja
logo- 
Łotwa
1:0 (0:0)

 


   grupa G

08.10.2010 00:00
Walia
 - 
Bułgaria
0:1 (0:0)
08.10.2010 00:00
Czarnogóra
 -logo
Szwajcaria
1:0 (0:0)

 


   grupa H

08.10.2010 00:00
Cypr
 - 
Norwegia
1:2 (0:0)
08.10.2010 00:00
Portugalia
logo-logo
Dania
3:1 (0:0)

 


   grupa I

08.10.2010 00:00
Hiszpania
logo- 
Litwa
3:1 (0:0)
08.10.2010 00:00
Czechy
 - 
Szkocja
1:0 (0:0)

 


   grupa D

08.10.2010 20:15
Luksemburg
 - 
Białoruś
0:0
08.10.2010 20:30
Albania
 - 
Bośnia i Herc.
1:1 (0:0)
 Sobota
09.10.2010 21:00
Francja
logo- 
Rumunia
2:0 (0:0)

 


   grupa A

 Wtorek
12.10.2010 00:00
Azerbejdżan
 - 
Turcja
1:0 (0:0)
12.10.2010 00:00
Belgia
 - 
Austria
4:4 (0:0)
12.10.2010 00:00
Kazachstan
 -logo
Niemcy
0:3 (0:0)

 


   grupa B

12.10.2010 00:00
Macedonia
 - 
Rosja
0:1 (0:0)
12.10.2010 00:00
Armenia
 - 
Andora
4:0 (0:0)
12.10.2010 00:00
Słowacja
logo- 
Irlandia
1:1 (0:0)

 


   grupa C

12.10.2010 00:00
Wyspy Owcze
 - 
Irlandia Północna
1:1 (0:0)
12.10.2010 00:00
Estonia
 -logo
Słowenia
0:1 (0:0)
12.10.2010 00:00
Włochy
logo-logo
Serbia
3:0 (:)

 


   grupa D

12.10.2010 00:00
Francja
logo- 
Luksemburg
2:0 (0:0)
12.10.2010 00:00
Białoruś
 - 
Albania
2:0 (0:0)

 


   grupa E

12.10.2010 00:00
San Marino
 - 
Mołdawia
0:2 (0:0)
12.10.2010 00:00
Finlandia
 - 
Węgry
1:2 (0:0)

 


   grupa F

12.10.2010 00:00
Grecja
logo- 
Izrael
2:1 (0:0)
12.10.2010 00:00
Chorwacja
 - 
Malta
3:0 (0:0)

 


   grupa G

12.10.2010 00:00
Anglia
logo- 
Czarnogóra
0:0
12.10.2010 00:00
Szwajcaria
logo- 
Walia
4:1 (0:0)

 


   grupa H

12.10.2010 00:00
Islandia
 -logo
Portugalia
1:3 (0:0)
12.10.2010 00:00
Dania
logo- 
Cypr
2:0 (0:0)

 


   grupa I

12.10.2010 00:00
Liechtenstein
 - 
Czechy
0:2 (0:0)
12.10.2010 00:00
Szkocja
 -logo
Hiszpania
2:3 (0:0)

 


   grupa F

12.10.2010 19:00
Łotwa
 - 
Gruzja
1:1 (0:0)

 


   grupa E

12.10.2010 20:30
Holandia
logo- 
Szwecja
4:1 (2:0)

 


   grupa B

 Piątek
07.10.2011 17:00
Armenia
 - 
Macedonia
4:1 (2:0)

 


   grupa A

07.10.2011 18:00
Azerbejdżan
 - 
Austria
1:4 (0:1)

 


   grupa E

07.10.2011 18:15
Finlandia
 - 
Szwecja
1:2 (0:1)

 


   grupa F

07.10.2011 19:00
Łotwa
 - 
Malta
2:0 (1:0)

 


   grupa D

 


   grupa B

07.10.2011 20:15
Słowacja
logo- 
Rosja
0:1 (0:0)

 


   grupa A

07.10.2011 20:30
Turcja
 -logo
Niemcy
1:3 (0:1)

 


   grupa D

07.10.2011 20:30
Rumunia
 - 
Białoruś
2:2 (1:1)

 


   grupa E

07.10.2011 20:30
Holandia
logo- 
Mołdawia
1:0 (1:0)

 


   grupa H

07.10.2011 20:30
Cypr
 -logo
Dania
1:4 (1:4)

 


   grupa A

07.10.2011 20:45
Belgia
 - 
Kazachstan
4:1 (2:0)

 


   grupa C

07.10.2011 20:45
Irlandia Północna
 - 
Estonia
1:2 (1:0)
07.10.2011 20:45
Serbia
logo-logo
Włochy
1:1 (1:1)

 


   grupa F

07.10.2011 20:45
Grecja
logo- 
Chorwacja
2:0 (0:0)

 


   grupa G

07.10.2011 20:45
Walia
 -logo
Szwajcaria
2:0 (0:0)

 


   grupa I

07.10.2011 20:45
Czechy
 -logo
Hiszpania
0:2 (0:2)

 


   grupa D

07.10.2011 21:00
Francja
logo- 
Albania
3:0 (2:0)

 


   grupa G

07.10.2011 21:00
Czarnogóra
 -logo
Anglia
2:2 (1:2)

 


   grupa B

07.10.2011 21:30
Andora
 - 
Irlandia
0:2 (0:2)

 


   grupa H

07.10.2011 22:00
Portugalia
logo- 
Islandia
5:3 (3:0)

 


   grupa I

 Sobota
08.10.2011 19:30
Liechtenstein
 - 
Szkocja
0:1 (0:1)

 


   grupa A

 Wtorek
11.10.2011 18:00
Kazachstan
 - 
Austria
0:0
11.10.2011 19:00
Niemcy
logo- 
Belgia
3:1 (2:0)
11.10.2011 19:00
Turcja
 - 
Azerbejdżan
1:0 (0:0)

 


   grupa F

11.10.2011 19:00
Chorwacja
 - 
Łotwa
2:0 (0:0)
11.10.2011 19:00
Malta
 - 
Izrael
0:2 (0:1)
11.10.2011 19:00
Gruzja
 -logo
Grecja
1:2 (1:0)

 


   grupa B

11.10.2011 19:45
Macedonia
 -logo
Słowacja
1:1 (0:0)
11.10.2011 19:45
Rosja
 - 
Andora
6:0 (4:0)
11.10.2011 19:45
Irlandia
 - 
Armenia
2:1 (1:0)

 


   grupa D

11.10.2011 20:00
Albania
 - 
Rumunia
1:1 (1:0)

 


   grupa E

11.10.2011 20:00
Węgry
 - 
Finlandia
0:0
11.10.2011 20:00
Mołdawia
 - 
San Marino
4:0 (1:0)

 


   grupa G

11.10.2011 20:05
Bułgaria
 - 
Walia
0:1 (0:1)

 


   grupa E

11.10.2011 20:15
Szwecja
 -logo
Holandia
3:2 (1:1)

 


   grupa G

11.10.2011 20:15
Szwajcaria
logo- 
Czarnogóra
2:0 (0:0)

 


   grupa H

11.10.2011 20:15
Norwegia
 - 
Cypr
3:1 (2:1)
11.10.2011 20:15
Dania
logo-logo
Portugalia
2:1 (1:0)

 


   grupa C

 


   grupa I

11.10.2011 20:45
Litwa
 - 
Czechy
1:4 (0:3)
11.10.2011 20:45
Hiszpania
logo- 
Szkocja
3:1 (2:0)

 


   grupa D

 

   Newsy ligowe

 87 procent czytelników dziennika "Marca" uważa, że Hiszpania jest...

źródło: interia.pl

 Nie było sensacji i Hiszpania do lat 19 wygrała ME U-19! Czesi...

źródło: pilka.pl

 Po okazałych zwycięstwach półfinałowych poznaliśmy finalistów...

źródło: pilka.pl

 Reprezentacja Polski znalazła się w czwartym koszyku przed...

źródło: sports.pl

 Czechy, Irlandia, Serbia i Hiszpania awansowały do półfinałów...

źródło: futbolnews.pl

 Wielokrotnie porównywany do Luisa Figo, nieraz określany mianem...

źródło: weszlo.com

 Reprezentacja Hiszpania okazała się najlepszą drużyną do lat 21...

źródło: primeradivision.pl

 Hiszpania U-21 zdobyła mistrzostwo Europy do lat 21. W finale...

źródło: pilka.pl

 W kolejnym towarzyskim spotkaniu Hiszpania pewnie 3:0 pokonała na...

źródło: primeradivision.pl

 Philipp Lahm uważa, że reprezentacja Niemiec wciąż jest jedną z...

źródło: igol.pl