Sobota | |||||||
03.04.2010 | 13:00 | Tarpeda Żodzino | - | FK BATE Borysów | 0:1 (0:0) | ||
03.04.2010 | 15:00 | FK Mińsk | - | Dniapro Mohylew | 2:1 (1:0) | ||
03.04.2010 | 16:00 | Dynama Brześć | - | Szachcior Soligorsk | 1:1 (1:1) | ||
03.04.2010 | 16:00 | Biełszyna Bobrujsk | - | Dynama Mińsk | 0:2 (0:1) | ||
03.04.2010 | 16:00 | Nioman Grodno | - | FK Witebsk | 0:0 |
10.04.2010 | 16:00 | Dynama Mińsk | - | FK Mińsk | 0:2 (0:1) | ||
10.04.2010 | 16:00 | FK Witebsk | - | Naftan Nowopołock | 4:2 (1:0) | ||
10.04.2010 | 16:00 | Dniapro Mohylew | - | Nioman Grodno | 0:0 | ||
10.04.2010 | 16:00 | FK BATE Borysów | - | Biełszyna Bobrujsk | 2:0 (1:0) | ||
10.04.2010 | 17:00 | Dynama Brześć | - | Tarpeda Żodzino | 3:2 (2:1) |
Środa | |||||||
14.04.2010 | 16:00 | Tarpeda Żodzino | - | Szachcior Soligorsk | 1:1 (0:0) | ||
14.04.2010 | 16:00 | Biełszyna Bobrujsk | - | Dynama Brześć | 1:0 (1:0) | ||
14.04.2010 | 16:00 | Naftan Nowopołock | - | Dniapro Mohylew | 5:0 (3:0) | ||
14.04.2010 | 17:30 | FK Mińsk | - | FK BATE Borysów | 0:0 | ||
14.04.2010 | 18:00 | Nioman Grodno | - | Dynama Mińsk | 0:1 (0:0) |
Niedziela | |||||||
18.04.2010 | 16:00 | Tarpeda Żodzino | - | Biełszyna Bobrujsk | 1:2 (0:1) | ||
18.04.2010 | 16:00 | Dynama Mińsk | - | Naftan Nowopołock | 0:0 | ||
18.04.2010 | 17:00 | FK BATE Borysów | - | Nioman Grodno | 0:0 | ||
18.04.2010 | 18:00 | Szachcior Soligorsk | - | FK Witebsk | 1:1 (0:0) | ||
18.04.2010 | 18:00 | Dynama Brześć | - | FK Mińsk | 2:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
24.04.2010 | 15:00 | FK Mińsk | - | Tarpeda Żodzino | 2:1 (1:1) | ||
24.04.2010 | 16:00 | Naftan Nowopołock | - | FK BATE Borysów | 0:2 (0:1) | ||
24.04.2010 | 16:00 | Biełszyna Bobrujsk | - | Szachcior Soligorsk | 1:0 (0:0) | ||
24.04.2010 | 17:00 | FK Witebsk | - | Dniapro Mohylew | 1:1 (0:0) | ||
24.04.2010 | 18:30 | Nioman Grodno | - | Dynama Brześć | 0:0 |
Środa | |||||||
28.04.2010 | 16:00 | Tarpeda Żodzino | - | Nioman Grodno | 2:0 (1:0) | ||
28.04.2010 | 16:30 | Dynama Mińsk | - | FK Witebsk | 1:1 (0:1) | ||
28.04.2010 | 16:30 | Biełszyna Bobrujsk | - | FK Mińsk | 1:0 (0:0) | ||
28.04.2010 | 17:00 | Dynama Brześć | - | Naftan Nowopołock | 0:0 | ||
28.04.2010 | 18:00 | Szachcior Soligorsk | - | Dniapro Mohylew | 0:0 |
Niedziela | |||||||
02.05.2010 | 15:00 | FK Mińsk | - | Szachcior Soligorsk | 0:2 (0:1) | ||
02.05.2010 | 16:00 | Naftan Nowopołock | - | Tarpeda Żodzino | 1:1 (0:1) | ||
02.05.2010 | 17:00 | Dniapro Mohylew | - | Dynama Mińsk | 1:0 (0:0) | ||
02.05.2010 | 17:00 | FK Witebsk | - | FK BATE Borysów | 0:0 | ||
02.05.2010 | 17:00 | Nioman Grodno | - | Biełszyna Bobrujsk | 2:2 (1:0) |
Piątek | |||||||
07.05.2010 | 16:30 | Biełszyna Bobrujsk | - | Naftan Nowopołock | 1:0 (1:0) | ||
07.05.2010 | 17:00 | Dynama Brześć | - | FK Witebsk | 5:2 (3:1) | ||
07.05.2010 | 17:00 | FK Mińsk | - | Nioman Grodno | 3:1 (2:1) | ||
07.05.2010 | 18:00 | FK BATE Borysów | - | Dniapro Mohylew | 3:0 (2:0) | ||
07.05.2010 | 18:00 | Szachcior Soligorsk | - | Dynama Mińsk | 2:4 (2:2) |
Wtorek | |||||||
11.05.2010 | 17:00 | FK Witebsk | - | Tarpeda Żodzino | 0:2 (0:0) | ||
11.05.2010 | 17:00 | Nioman Grodno | - | Szachcior Soligorsk | 0:0 | ||
11.05.2010 | 17:00 | Dniapro Mohylew | - | Dynama Brześć | 2:1 (2:1) | ||
11.05.2010 | 17:00 | Naftan Nowopołock | - | FK Mińsk | 0:0 | ||
11.05.2010 | 17:00 | Dynama Mińsk | - | FK BATE Borysów | 0:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
15.05.2010 | 16:00 | Szachcior Soligorsk | - | FK BATE Borysów | 0:0 | ||
15.05.2010 | 16:00 | Nioman Grodno | - | Naftan Nowopołock | 0:0 | ||
15.05.2010 | 16:30 | Biełszyna Bobrujsk | - | FK Witebsk | 0:0 | ||
15.05.2010 | 17:00 | Dynama Brześć | - | Dynama Mińsk | 1:2 (0:0) | ||
15.05.2010 | 17:00 | Tarpeda Żodzino | - | Dniapro Mohylew | 2:3 (2:2) |
Środa | |||||||
19.05.2010 | 17:00 | Dynama Mińsk | - | Tarpeda Żodzino | 5:1 (0:0) | ||
19.05.2010 | 18:00 | FK BATE Borysów | - | Dynama Brześć | 1:0 (0:0) | ||
Piątek | |||||||
21.05.2010 | 17:00 | Naftan Nowopołock | - | Szachcior Soligorsk | 0:2 (0:0) | ||
21.05.2010 | 17:00 | FK Witebsk | - | FK Mińsk | 0:3 (0:0) | ||
Sobota | |||||||
22.05.2010 | 16:00 | Dniapro Mohylew | - | Biełszyna Bobrujsk | 1:3 (1:2) |
05.06.2010 | 17:00 | Dniapro Mohylew | - | FK Mińsk | 1:5 (1:3) | ||
05.06.2010 | 17:00 | Dynama Mińsk | - | Biełszyna Bobrujsk | 3:0 (1:0) | ||
05.06.2010 | 18:00 | Szachcior Soligorsk | - | Dynama Brześć | 2:0 (1:0) | ||
05.06.2010 | 18:00 | FK BATE Borysów | - | Tarpeda Żodzino | 1:0 (0:0) | ||
05.06.2010 | 18:00 | FK Witebsk | - | Nioman Grodno | 2:2 (0:0) |
Środa | |||||||
09.06.2010 | 00:00 | Naftan Nowopołock | - | FK Witebsk | 0:0 | ||
09.06.2010 | 17:00 | FK Mińsk | - | Dynama Mińsk | 0:2 (0:1) | ||
09.06.2010 | 17:00 | Tarpeda Żodzino | - | Dynama Brześć | 0:1 (0:0) | ||
09.06.2010 | 17:00 | Biełszyna Bobrujsk | - | FK BATE Borysów | 0:1 (0:1) | ||
09.06.2010 | 18:00 | Nioman Grodno | - | Dniapro Mohylew | 1:2 (0:0) |
Niedziela | |||||||
13.06.2010 | 17:00 | Dynama Mińsk | - | Nioman Grodno | 1:0 (0:0) | ||
13.06.2010 | 17:30 | Dynama Brześć | - | Biełszyna Bobrujsk | 1:1 (0:0) | ||
13.06.2010 | 17:30 | Dniapro Mohylew | - | Naftan Nowopołock | 1:0 (1:0) | ||
13.06.2010 | 18:00 | Szachcior Soligorsk | - | Tarpeda Żodzino | 4:1 (2:0) | ||
13.06.2010 | 18:00 | FK BATE Borysów | - | FK Mińsk | 1:2 (0:1) |
Sobota | |||||||
19.06.2010 | 17:00 | FK Mińsk | - | Dynama Brześć | 1:1 (1:0) | ||
19.06.2010 | 17:00 | Biełszyna Bobrujsk | - | Tarpeda Żodzino | 2:0 (0:0) | ||
19.06.2010 | 17:00 | Naftan Nowopołock | - | Dynama Mińsk | 0:2 (0:1) | ||
19.06.2010 | 18:00 | Nioman Grodno | - | FK BATE Borysów | 0:5 (0:2) | ||
19.06.2010 | 18:00 | FK Witebsk | - | Szachcior Soligorsk | 1:3 (0:0) |
Środa | |||||||
23.06.2010 | 17:30 | Dynama Brześć | - | Nioman Grodno | 4:0 (3:0) | ||
23.06.2010 | 17:30 | Dniapro Mohylew | - | FK Witebsk | 0:0 | ||
23.06.2010 | 18:00 | Tarpeda Żodzino | - | FK Mińsk | 0:4 (0:2) | ||
23.06.2010 | 18:00 | FK BATE Borysów | - | Naftan Nowopołock | 1:1 (1:0) | ||
23.06.2010 | 18:00 | Szachcior Soligorsk | - | Biełszyna Bobrujsk | 1:1 (1:0) |
Niedziela | |||||||
27.06.2010 | 17:00 | Naftan Nowopołock | - | Dynama Brześć | 3:1 (1:1) | ||
27.06.2010 | 17:00 | FK Mińsk | - | Biełszyna Bobrujsk | 3:1 (0:0) | ||
27.06.2010 | 17:00 | Nioman Grodno | - | Tarpeda Żodzino | 0:0 | ||
27.06.2010 | 17:30 | Dniapro Mohylew | - | Szachcior Soligorsk | 0:2 (0:1) | ||
27.06.2010 | 18:00 | FK Witebsk | - | Dynama Mińsk | 3:1 (2:0) |
Sobota | |||||||
03.07.2010 | 18:00 | FK BATE Borysów | - | FK Witebsk | 4:0 (2:0) | ||
03.07.2010 | 18:00 | Biełszyna Bobrujsk | - | Nioman Grodno | 0:2 (0:1) | ||
Niedziela | |||||||
04.07.2010 | 17:00 | Dynama Mińsk | - | Dniapro Mohylew | 3:0 (1:0) | ||
04.07.2010 | 18:00 | Szachcior Soligorsk | - | FK Mińsk | 1:0 (1:0) |
25.07.2010 | 17:00 | Dynama Mińsk | - | Szachcior Soligorsk | 0:1 (0:1) | ||
25.07.2010 | 17:00 | Naftan Nowopołock | - | Biełszyna Bobrujsk | 4:0 (0:0) | ||
25.07.2010 | 18:00 | Nioman Grodno | - | FK Mińsk | 0:1 (0:0) | ||
25.07.2010 | 18:00 | FK Witebsk | - | Dynama Brześć | 0:1 (0:0) | ||
25.07.2010 | 19:30 | Dniapro Mohylew | - | FK BATE Borysów | 0:2 (0:1) |
Sobota | |||||||
31.07.2010 | 17:00 | Tarpeda Żodzino | - | FK Witebsk | 0:4 (0:2) | ||
Niedziela | |||||||
01.08.2010 | 17:00 | Dynama Brześć | - | Dniapro Mohylew | 2:3 (2:1) | ||
01.08.2010 | 18:00 | Szachcior Soligorsk | - | Nioman Grodno | 4:1 (2:1) | ||
01.08.2010 | 19:30 | FK Mińsk | - | Naftan Nowopołock | 3:1 (1:1) |
Sobota | |||||||
14.08.2010 | 19:30 | FK BATE Borysów | - | Szachcior Soligorsk | 2:0 (2:0) | ||
Niedziela | |||||||
15.08.2010 | 17:00 | Dynama Mińsk | - | Dynama Brześć | 2:2 (1:0) | ||
15.08.2010 | 17:00 | Naftan Nowopołock | - | Nioman Grodno | 4:1 (2:0) | ||
15.08.2010 | 18:00 | FK Witebsk | - | Biełszyna Bobrujsk | 0:0 | ||
15.08.2010 | 18:00 | Dniapro Mohylew | - | Tarpeda Żodzino | 3:1 (1:1) |
Niedziela | |||||||
22.08.2010 | 17:00 | Biełszyna Bobrujsk | - | Dniapro Mohylew | 2:1 (1:0) | ||
22.08.2010 | 17:00 | Dynama Brześć | - | FK BATE Borysów | 1:4 (0:1) | ||
22.08.2010 | 17:30 | FK Mińsk | - | FK Witebsk | 5:1 (1:0) | ||
22.08.2010 | 19:30 | Szachcior Soligorsk | - | Naftan Nowopołock | 0:0 | ||
Poniedzialek | |||||||
23.08.2010 | 16:30 | Tarpeda Żodzino | - | Dynama Mińsk | 2:0 (1:0) |
Sobota | |||||||
28.08.2010 | 16:00 | Naftan Nowopołock | - | Nioman Grodno | 2:1 (0:0) | ||
28.08.2010 | 16:30 | Biełszyna Bobrujsk | - | Tarpeda Żodzino | 1:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
29.08.2010 | 16:00 | Dynama Mińsk | - | Dniapro Mohylew | 2:1 (1:0) | ||
29.08.2010 | 18:00 | Szachcior Soligorsk | - | Dynama Brześć | 1:1 (0:1) | ||
29.08.2010 | 19:30 | FK Witebsk | - | FK BATE Borysów | 1:6 (0:2) |
Sobota | |||||||
11.09.2010 | 18:00 | FK BATE Borysów | - | Naftan Nowopołock | 1:0 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
12.09.2010 | 15:00 | Tarpeda Żodzino | - | Szachcior Soligorsk | 0:1 (0:0) | ||
12.09.2010 | 15:00 | Dynama Brześć | - | FK Witebsk | 2:0 (1:0) | ||
12.09.2010 | 15:00 | Dynama Mińsk | - | Biełszyna Bobrujsk | 4:0 (1:0) | ||
12.09.2010 | 16:00 | Dniapro Mohylew | - | FK Mińsk | 3:0 (1:0) |
Sobota | |||||||
18.09.2010 | 15:00 | Biełszyna Bobrujsk | - | Dniapro Mohylew | 1:1 (1:0) | ||
18.09.2010 | 15:00 | Naftan Nowopołock | - | Dynama Brześć | 1:0 (1:0) | ||
18.09.2010 | 16:00 | FK Witebsk | - | Tarpeda Żodzino | 0:1 (0:0) | ||
18.09.2010 | 16:00 | FK Mińsk | - | Nioman Grodno | 2:0 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
19.09.2010 | 16:00 | Szachcior Soligorsk | - | Dynama Mińsk | 3:0 (1:0) |
Niedziela | |||||||
26.09.2010 | 13:00 | Tarpeda Żodzino | - | Naftan Nowopołock | 0:2 (0:0) | ||
26.09.2010 | 14:00 | Dynama Mińsk | - | FK Witebsk | 0:2 (0:2) | ||
26.09.2010 | 15:00 | Biełszyna Bobrujsk | - | Szachcior Soligorsk | 1:3 (0:2) | ||
26.09.2010 | 16:00 | FK BATE Borysów | - | FK Mińsk | 2:1 (0:0) | ||
26.09.2010 | 16:00 | Dniapro Mohylew | - | Nioman Grodno | 1:0 (0:0) |
Sobota | |||||||
02.10.2010 | 17:00 | FK Witebsk | - | Biełszyna Bobrujsk | 0:2 (0:2) | ||
02.10.2010 | 17:00 | FK Mińsk | - | Dynama Brześć | 2:2 (1:1) | ||
Niedziela | |||||||
03.10.2010 | 14:00 | Naftan Nowopołock | - | Dynama Mińsk | 2:0 (1:0) | ||
03.10.2010 | 16:00 | Szachcior Soligorsk | - | Dniapro Mohylew | 3:2 (1:1) | ||
03.10.2010 | 18:00 | Nioman Grodno | - | FK BATE Borysów | 1:1 (0:1) |
Sobota | |||||||
16.10.2010 | 14:00 | Tarpeda Żodzino | - | FK Mińsk | 1:1 (0:0) | ||
16.10.2010 | 14:00 | Biełszyna Bobrujsk | - | Naftan Nowopołock | 1:1 (0:0) | ||
16.10.2010 | 16:00 | Szachcior Soligorsk | - | FK Witebsk | 2:1 (1:0) | ||
16.10.2010 | 16:00 | Dniapro Mohylew | - | FK BATE Borysów | 2:3 (2:2) | ||
16.10.2010 | 16:30 | Dynama Brześć | - | Nioman Grodno | 2:1 (0:0) |
23.10.2010 | 15:00 | Nioman Grodno | - | Tarpeda Żodzino | 2:1 (2:0) | ||
23.10.2010 | 16:00 | FK Witebsk | - | Dniapro Mohylew | 1:1 (1:1) | ||
Niedziela | |||||||
24.10.2010 | 14:00 | Naftan Nowopołock | - | Szachcior Soligorsk | 1:0 (1:0) | ||
24.10.2010 | 16:00 | FK Mińsk | - | Dynama Mińsk | 0:0 | ||
Poniedzialek | |||||||
25.10.2010 | 17:00 | FK BATE Borysów | - | Dynama Brześć | 2:0 (0:0) |
Sobota | |||||||
30.10.2010 | 13:30 | Tarpeda Żodzino | - | FK BATE Borysów | 1:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
31.10.2010 | 13:00 | Dynama Mińsk | - | Nioman Grodno | 1:0 (1:0) | ||
31.10.2010 | 13:00 | Dniapro Mohylew | - | Dynama Brześć | 1:1 (0:1) | ||
31.10.2010 | 13:00 | Biełszyna Bobrujsk | - | FK Mińsk | 2:0 (1:0) | ||
31.10.2010 | 14:00 | FK Witebsk | - | Naftan Nowopołock | 2:0 (1:0) |
Sobota | |||||||
06.11.2010 | 13:00 | Naftan Nowopołock | - | Dniapro Mohylew | 1:2 (1:0) | ||
06.11.2010 | 14:00 | Nioman Grodno | - | Biełszyna Bobrujsk | 2:0 (1:0) | ||
06.11.2010 | 14:00 | Dynama Brześć | - | Tarpeda Żodzino | 3:1 (1:0) | ||
06.11.2010 | 16:30 | FK Mińsk | - | Szachcior Soligorsk | 1:2 (1:2) | ||
Poniedzialek | |||||||
08.11.2010 | 17:00 | FK BATE Borysów | - | Dynama Mińsk | 4:0 (2:0) |
Sobota | |||||||
13.11.2010 | 13:00 | Dynama Mińsk | - | Dynama Brześć | 2:0 (0:0) | ||
13.11.2010 | 13:00 | Biełszyna Bobrujsk | - | FK BATE Borysów | 1:3 (1:0) | ||
13.11.2010 | 13:00 | Dniapro Mohylew | - | Tarpeda Żodzino | 0:1 (0:1) | ||
13.11.2010 | 13:00 | FK Witebsk | - | FK Mińsk | 1:3 (0:1) | ||
13.11.2010 | 13:00 | Szachcior Soligorsk | - | Nioman Grodno | 0:1 (0:0) |
Niedziela | |||||||
21.11.2010 | 13:00 | FK BATE Borysów | - | Szachcior Soligorsk | 1:2 (1:1) | ||
21.11.2010 | 13:00 | Dynama Brześć | - | Biełszyna Bobrujsk | 2:0 (1:0) | ||
21.11.2010 | 13:00 | FK Mińsk | - | Naftan Nowopołock | 2:0 (1:0) | ||
21.11.2010 | 13:00 | Nioman Grodno | - | FK Witebsk | 3:0 (0:0) | ||
21.11.2010 | 13:00 | Tarpeda Żodzino | - | Dynama Mińsk | 3:1 (1:0) |