Sobota | |||||||
17.07.2010 | 18:30 | FC Wiener Neustadt | - | LASK Linz | 5:0 (5:0) | ||
17.07.2010 | 18:30 | SV Ried | - | Sturm Graz | 0:3 (0:2) | ||
17.07.2010 | 18:30 | Kapfenberger SV | - | Red Bull Salzburg | 0:0 | ||
Niedziela | |||||||
18.07.2010 | 16:00 | FC Wacker Innsbruck | - | Rapid Wien | 4:0 (1:0) | ||
18.07.2010 | 18:30 | Austria Wien | - | SV Mattersburg | 2:0 (1:0) |
Sobota | |||||||
24.07.2010 | 18:30 | Sturm Graz | - | Kapfenberger SV | 2:0 (0:0) | ||
24.07.2010 | 18:30 | SV Mattersburg | - | SV Ried | 1:4 (0:1) | ||
Niedziela | |||||||
25.07.2010 | 16:00 | LASK Linz | - | Austria Wien | 3:4 (0:2) | ||
25.07.2010 | 18:30 | Rapid Wien | - | FC Wiener Neustadt | 1:2 (0:2) |
Sobota | |||||||
31.07.2010 | 18:30 | Kapfenberger SV | - | SV Mattersburg | 3:1 (1:1) | ||
31.07.2010 | 18:30 | SV Ried | - | LASK Linz | 1:0 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
01.08.2010 | 16:00 | Rapid Wien | - | Red Bull Salzburg | 2:1 (0:0) | ||
01.08.2010 | 16:00 | FC Wiener Neustadt | - | Austria Wien | 0:0 | ||
01.08.2010 | 18:30 | FC Wacker Innsbruck | - | Sturm Graz | 2:2 (1:2) |
Sobota | |||||||
07.08.2010 | 18:30 | LASK Linz | - | Kapfenberger SV | 0:1 (0:0) | ||
07.08.2010 | 18:30 | SV Mattersburg | - | FC Wacker Innsbruck | 0:2 (0:0) | ||
07.08.2010 | 18:30 | Red Bull Salzburg | - | FC Wiener Neustadt | 4:2 (2:1) | ||
Niedziela | |||||||
08.08.2010 | 16:00 | Sturm Graz | - | Rapid Wien | 0:2 (0:1) | ||
08.08.2010 | 18:30 | Austria Wien | - | SV Ried | 0:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
21.08.2010 | 18:30 | FC Wacker Innsbruck | - | LASK Linz | 2:0 (0:0) | ||
21.08.2010 | 18:30 | FC Wiener Neustadt | - | SV Ried | 0:5 (0:2) | ||
21.08.2010 | 18:30 | Kapfenberger SV | - | Austria Wien | 1:1 (1:1) | ||
Niedziela | |||||||
22.08.2010 | 16:00 | Rapid Wien | - | SV Mattersburg | 2:0 (1:0) |
Sobota | |||||||
28.08.2010 | 18:30 | SV Mattersburg | - | Red Bull Salzburg | 1:0 (1:0) | ||
28.08.2010 | 18:30 | SV Ried | - | Kapfenberger SV | 1:0 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
29.08.2010 | 16:00 | LASK Linz | - | Rapid Wien | 1:0 (0:0) | ||
29.08.2010 | 16:00 | Austria Wien | - | FC Wacker Innsbruck | 0:3 (0:0) | ||
29.08.2010 | 18:30 | Sturm Graz | - | FC Wiener Neustadt | 4:2 (1:1) |
Sobota | |||||||
11.09.2010 | 16:00 | FC Wacker Innsbruck | - | SV Ried | 1:0 (1:0) | ||
11.09.2010 | 18:30 | Sturm Graz | - | SV Mattersburg | 2:0 (0:0) | ||
11.09.2010 | 18:30 | Red Bull Salzburg | - | LASK Linz | 0:0 | ||
11.09.2010 | 18:30 | FC Wiener Neustadt | - | Kapfenberger SV | 3:0 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
12.09.2010 | 16:00 | Rapid Wien | - | Austria Wien | 0:1 (0:0) |
Wtorek | |||||||
21.09.2010 | 20:30 | LASK Linz | - | Sturm Graz | 0:4 (0:1) | ||
Środa | |||||||
22.09.2010 | 20:30 | Austria Wien | - | Red Bull Salzburg | 0:0 | ||
22.09.2010 | 20:30 | SV Mattersburg | - | FC Wiener Neustadt | 0:3 (0:2) | ||
22.09.2010 | 20:30 | Kapfenberger SV | - | FC Wacker Innsbruck | 2:4 (0:3) | ||
22.09.2010 | 20:30 | SV Ried | - | Rapid Wien | 3:1 (2:1) |
Sobota | |||||||
25.09.2010 | 16:00 | Rapid Wien | - | Kapfenberger SV | 3:2 (1:1) | ||
25.09.2010 | 18:30 | FC Wacker Innsbruck | - | FC Wiener Neustadt | 0:0 | ||
25.09.2010 | 18:30 | SV Mattersburg | - | LASK Linz | 3:3 (1:1) | ||
25.09.2010 | 18:30 | Red Bull Salzburg | - | SV Ried | 1:0 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
26.09.2010 | 16:00 | Sturm Graz | - | Austria Wien | 0:2 (0:1) |
Sobota | |||||||
02.10.2010 | 16:00 | LASK Linz | - | SV Mattersburg | 0:1 (0:1) | ||
02.10.2010 | 18:30 | Austria Wien | - | Sturm Graz | 2:3 (1:1) | ||
02.10.2010 | 18:30 | FC Wiener Neustadt | - | FC Wacker Innsbruck | 1:0 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
03.10.2010 | 16:00 | Kapfenberger SV | - | Rapid Wien | 0:0 | ||
03.10.2010 | 18:30 | SV Ried | - | Red Bull Salzburg | 1:2 (0:0) |
Sobota | |||||||
16.10.2010 | 16:00 | Sturm Graz | - | SV Ried | 0:1 (0:0) | ||
16.10.2010 | 18:30 | Red Bull Salzburg | - | Kapfenberger SV | 0:2 (0:1) | ||
16.10.2010 | 18:30 | Rapid Wien | - | FC Wacker Innsbruck | 1:1 (0:1) | ||
16.10.2010 | 18:30 | LASK Linz | - | FC Wiener Neustadt | 2:1 (0:1) | ||
Niedziela | |||||||
17.10.2010 | 16:00 | SV Mattersburg | - | Austria Wien | 0:3 (0:2) |
Sobota | |||||||
23.10.2010 | 16:00 | Kapfenberger SV | - | Sturm Graz | 0:4 (0:1) | ||
23.10.2010 | 18:30 | SV Ried | - | SV Mattersburg | 1:3 (1:2) | ||
23.10.2010 | 18:30 | Austria Wien | - | LASK Linz | 4:1 (3:0) | ||
Niedziela | |||||||
24.10.2010 | 16:00 | FC Wiener Neustadt | - | Rapid Wien | 1:1 (1:1) | ||
24.10.2010 | 18:30 | FC Wacker Innsbruck | - | Red Bull Salzburg | 0:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
30.10.2010 | 16:00 | Austria Wien | - | FC Wiener Neustadt | 1:1 (1:1) | ||
30.10.2010 | 18:30 | LASK Linz | - | SV Ried | 0:3 (0:2) | ||
30.10.2010 | 18:30 | Sturm Graz | - | FC Wacker Innsbruck | 2:0 (0:0) | ||
30.10.2010 | 18:30 | SV Mattersburg | - | Kapfenberger SV | 0:1 (0:1) | ||
Niedziela | |||||||
31.10.2010 | 16:00 | Red Bull Salzburg | - | Rapid Wien | 1:1 (1:0) |
Sobota | |||||||
06.11.2010 | 16:00 | Kapfenberger SV | - | LASK Linz | 4:1 (1:1) | ||
06.11.2010 | 16:00 | FC Wacker Innsbruck | - | SV Mattersburg | 2:1 (0:0) | ||
06.11.2010 | 18:30 | SV Ried | - | Austria Wien | 2:1 (1:1) | ||
Niedziela | |||||||
07.11.2010 | 15:00 | Rapid Wien | - | Sturm Graz | 3:1 (1:1) | ||
07.11.2010 | 18:30 | FC Wiener Neustadt | - | Red Bull Salzburg | 1:0 (1:0) |
Sobota | |||||||
13.11.2010 | 16:00 | SV Ried | - | FC Wiener Neustadt | 2:0 (2:0) | ||
13.11.2010 | 18:30 | SV Mattersburg | - | Rapid Wien | 2:2 (1:0) | ||
13.11.2010 | 18:30 | Austria Wien | - | Kapfenberger SV | 5:1 (1:0) | ||
13.11.2010 | 18:30 | LASK Linz | - | FC Wacker Innsbruck | 0:0 | ||
Niedziela | |||||||
14.11.2010 | 16:00 | Sturm Graz | - | Red Bull Salzburg | 0:0 |
Sobota | |||||||
20.11.2010 | 16:00 | FC Wiener Neustadt | - | Sturm Graz | 0:3 (0:1) | ||
20.11.2010 | 18:30 | Rapid Wien | - | LASK Linz | 5:0 (1:0) | ||
20.11.2010 | 18:30 | Red Bull Salzburg | - | SV Mattersburg | 1:0 (1:0) | ||
20.11.2010 | 18:30 | Kapfenberger SV | - | SV Ried | 3:3 (0:2) | ||
Niedziela | |||||||
21.11.2010 | 16:00 | FC Wacker Innsbruck | - | Austria Wien | 0:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
27.11.2010 | 16:00 | Kapfenberger SV | - | FC Wiener Neustadt | 1:2 (1:2) | ||
27.11.2010 | 18:30 | SV Mattersburg | - | Sturm Graz | 1:1 (1:0) | ||
27.11.2010 | 18:30 | LASK Linz | - | Red Bull Salzburg | 1:2 (0:1) | ||
27.11.2010 | 18:30 | SV Ried | - | FC Wacker Innsbruck | 1:0 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
28.11.2010 | 16:00 | Austria Wien | - | Rapid Wien | 0:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
04.12.2010 | 16:00 | FC Wiener Neustadt | - | SV Mattersburg | 1:0 (0:0) | ||
04.12.2010 | 18:30 | Sturm Graz | - | LASK Linz | 5:0 (2:0) | ||
04.12.2010 | 18:30 | FC Wacker Innsbruck | - | Kapfenberger SV | 1:3 (0:2) | ||
04.12.2010 | 18:30 | Red Bull Salzburg | - | Austria Wien | 1:1 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
05.12.2010 | 16:00 | Rapid Wien | - | SV Ried | 3:0 (1:0) |
Sobota | |||||||
11.12.2010 | 16:00 | SV Mattersburg | - | Austria Wien | 1:2 (1:1) | ||
11.12.2010 | 18:30 | SV Ried | - | FC Wiener Neustadt | 1:0 (1:0) | ||
11.12.2010 | 18:30 | Rapid Wien | - | FC Wacker Innsbruck | 3:3 (1:1) | ||
11.12.2010 | 18:30 | Kapfenberger SV | - | LASK Linz | 2:2 (1:1) | ||
Niedziela | |||||||
12.12.2010 | 16:00 | Red Bull Salzburg | - | Sturm Graz | 2:1 (1:1) |
Sobota | |||||||
12.02.2011 | 16:00 | Austria Wien | - | SV Ried | 1:0 (0:0) | ||
12.02.2011 | 18:30 | FC Wiener Neustadt | - | Rapid Wien | 2:0 (2:0) | ||
12.02.2011 | 18:30 | Sturm Graz | - | Kapfenberger SV | 2:0 (1:0) | ||
12.02.2011 | 18:30 | LASK Linz | - | SV Mattersburg | 0:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
13.02.2011 | 16:00 | FC Wacker Innsbruck | - | Red Bull Salzburg | 1:1 (0:1) |
Sobota | |||||||
19.02.2011 | 16:00 | SV Ried | - | LASK Linz | 2:0 (1:0) | ||
19.02.2011 | 18:30 | Austria Wien | - | FC Wiener Neustadt | 4:0 (1:0) | ||
19.02.2011 | 18:30 | SV Mattersburg | - | Sturm Graz | 1:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
20.02.2011 | 16:00 | Red Bull Salzburg | - | Rapid Wien | 1:1 (1:0) |
Sobota | |||||||
26.02.2011 | 16:00 | FC Wacker Innsbruck | - | SV Mattersburg | 2:0 (0:0) | ||
26.02.2011 | 18:30 | FC Wiener Neustadt | - | Red Bull Salzburg | 1:0 (0:0) | ||
26.02.2011 | 18:30 | Rapid Wien | - | Kapfenberger SV | 2:0 (0:0) | ||
26.02.2011 | 18:30 | LASK Linz | - | Austria Wien | 0:4 (0:2) | ||
Niedziela | |||||||
27.02.2011 | 17:00 | Sturm Graz | - | SV Ried | 1:0 (0:0) |
Wtorek | |||||||
01.03.2011 | 20:30 | SV Mattersburg | - | Rapid Wien | 1:0 (0:0) | ||
Środa | |||||||
02.03.2011 | 20:30 | Kapfenberger SV | - | Red Bull Salzburg | 0:1 (0:1) | ||
02.03.2011 | 20:30 | SV Ried | - | FC Wacker Innsbruck | 2:2 (0:1) | ||
02.03.2011 | 20:30 | Austria Wien | - | Sturm Graz | 2:2 (0:1) | ||
02.03.2011 | 20:30 | LASK Linz | - | FC Wiener Neustadt | 2:3 (1:2) |
Sobota | |||||||
05.03.2011 | 16:00 | Red Bull Salzburg | - | SV Mattersburg | 2:0 (0:0) | ||
05.03.2011 | 18:30 | Sturm Graz | - | LASK Linz | 1:1 (0:0) | ||
05.03.2011 | 18:30 | FC Wacker Innsbruck | - | Austria Wien | 0:3 (0:1) | ||
05.03.2011 | 18:30 | FC Wiener Neustadt | - | Kapfenberger SV | 1:1 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
06.03.2011 | 16:00 | Rapid Wien | - | SV Ried | 2:0 (1:0) |
Sobota | |||||||
12.03.2011 | 16:00 | Sturm Graz | - | FC Wiener Neustadt | 1:0 (1:0) | ||
12.03.2011 | 18:30 | SV Mattersburg | - | Kapfenberger SV | 1:1 (0:0) | ||
12.03.2011 | 18:30 | SV Ried | - | Red Bull Salzburg | 2:2 (2:0) | ||
12.03.2011 | 18:30 | LASK Linz | - | FC Wacker Innsbruck | 0:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
13.03.2011 | 16:00 | Austria Wien | - | Rapid Wien | 0:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
19.03.2011 | 16:00 | Rapid Wien | - | LASK Linz | 0:0 | ||
19.03.2011 | 18:30 | FC Wacker Innsbruck | - | Sturm Graz | 1:0 (0:0) | ||
19.03.2011 | 18:30 | FC Wiener Neustadt | - | SV Mattersburg | 2:1 (1:1) | ||
19.03.2011 | 18:30 | Kapfenberger SV | - | SV Ried | 2:1 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
20.03.2011 | 16:00 | Red Bull Salzburg | - | Austria Wien | 1:1 (1:0) |
Sobota | |||||||
02.04.2011 | 16:00 | SV Ried | - | SV Mattersburg | 1:1 (0:1) | ||
02.04.2011 | 18:30 | Sturm Graz | - | Rapid Wien | 3:3 (1:2) | ||
02.04.2011 | 18:30 | FC Wiener Neustadt | - | FC Wacker Innsbruck | 2:2 (1:1) | ||
02.04.2011 | 18:30 | Austria Wien | - | Kapfenberger SV | 2:0 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
03.04.2011 | 16:00 | LASK Linz | - | Red Bull Salzburg | 1:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
09.04.2011 | 16:00 | Red Bull Salzburg | - | LASK Linz | 0:1 (0:1) | ||
09.04.2011 | 18:30 | SV Mattersburg | - | SV Ried | 2:2 (2:2) | ||
09.04.2011 | 18:30 | Rapid Wien | - | Sturm Graz | 0:2 (0:2) | ||
09.04.2011 | 18:30 | FC Wacker Innsbruck | - | FC Wiener Neustadt | 1:0 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
10.04.2011 | 16:00 | Kapfenberger SV | - | Austria Wien | 3:3 (2:1) |
Sobota | |||||||
16.04.2011 | 16:00 | LASK Linz | - | Kapfenberger SV | 0:3 (0:2) | ||
16.04.2011 | 18:30 | Austria Wien | - | SV Mattersburg | 0:1 (0:0) | ||
16.04.2011 | 18:30 | FC Wacker Innsbruck | - | Rapid Wien | 0:3 (0:1) | ||
16.04.2011 | 18:30 | Sturm Graz | - | Red Bull Salzburg | 0:3 (0:2) | ||
Niedziela | |||||||
17.04.2011 | 16:00 | FC Wiener Neustadt | - | SV Ried | 0:2 (0:1) |
Sobota | |||||||
23.04.2011 | 16:00 | Kapfenberger SV | - | Sturm Graz | 0:5 (0:2) | ||
23.04.2011 | 18:30 | SV Mattersburg | - | LASK Linz | 1:1 (0:0) | ||
23.04.2011 | 18:30 | Red Bull Salzburg | - | FC Wacker Innsbruck | 2:3 (2:1) | ||
23.04.2011 | 18:30 | Rapid Wien | - | FC Wiener Neustadt | 4:1 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
24.04.2011 | 16:00 | SV Ried | - | Austria Wien | 1:1 (1:0) |
Sobota | |||||||
30.04.2011 | 16:00 | FC Wacker Innsbruck | - | Kapfenberger SV | 1:1 (1:0) | ||
30.04.2011 | 18:30 | FC Wiener Neustadt | - | Austria Wien | 4:2 (1:1) | ||
30.04.2011 | 18:30 | Sturm Graz | - | SV Mattersburg | 4:0 (1:0) | ||
30.04.2011 | 18:30 | LASK Linz | - | SV Ried | 1:1 (1:1) | ||
Niedziela | |||||||
01.05.2011 | 16:00 | Rapid Wien | - | Red Bull Salzburg | 1:2 (0:0) |
Sobota | |||||||
07.05.2011 | 16:00 | Austria Wien | - | LASK Linz | 5:0 (0:0) | ||
07.05.2011 | 18:30 | SV Mattersburg | - | FC Wacker Innsbruck | 2:1 (0:0) | ||
07.05.2011 | 18:30 | Kapfenberger SV | - | Rapid Wien | 1:1 (0:1) | ||
07.05.2011 | 18:30 | Red Bull Salzburg | - | FC Wiener Neustadt | 4:0 (2:0) | ||
Niedziela | |||||||
08.05.2011 | 16:00 | SV Ried | - | Sturm Graz | 0:0 |
Wtorek | |||||||
10.05.2011 | 20:30 | Red Bull Salzburg | - | Kapfenberger SV | 4:2 (3:0) | ||
Środa | |||||||
11.05.2011 | 20:30 | FC Wiener Neustadt | - | LASK Linz | 0:0 | ||
11.05.2011 | 20:30 | Sturm Graz | - | Austria Wien | 1:1 (1:1) | ||
11.05.2011 | 20:30 | FC Wacker Innsbruck | - | SV Ried | 1:1 (0:1) | ||
11.05.2011 | 20:30 | Rapid Wien | - | SV Mattersburg | 0:0 |
Sobota | |||||||
14.05.2011 | 16:00 | Kapfenberger SV | - | FC Wiener Neustadt | 0:1 (0:0) | ||
14.05.2011 | 18:30 | LASK Linz | - | Sturm Graz | 0:2 (0:1) | ||
14.05.2011 | 18:30 | Austria Wien | - | FC Wacker Innsbruck | 1:0 (0:0) | ||
14.05.2011 | 18:30 | SV Ried | - | Rapid Wien | 2:1 (2:0) | ||
Niedziela | |||||||
15.05.2011 | 16:00 | SV Mattersburg | - | Red Bull Salzburg | 0:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
21.05.2011 | 00:00 | Kapfenberger SV | - | SV Mattersburg | -:- | ||
21.05.2011 | 00:00 | Red Bull Salzburg | - | SV Ried | -:- | ||
21.05.2011 | 00:00 | FC Wacker Innsbruck | - | LASK Linz | -:- | ||
21.05.2011 | 00:00 | Rapid Wien | - | Austria Wien | -:- | ||
21.05.2011 | 00:00 | FC Wiener Neustadt | - | Sturm Graz | -:- |
Wtorek | |||||||
24.05.2011 | 00:00 | LASK Linz | - | Rapid Wien | -:- | ||
24.05.2011 | 00:00 | SV Mattersburg | - | FC Wiener Neustadt | -:- | ||
24.05.2011 | 00:00 | Sturm Graz | - | FC Wacker Innsbruck | -:- | ||
24.05.2011 | 00:00 | Austria Wien | - | Red Bull Salzburg | -:- | ||
24.05.2011 | 00:00 | SV Ried | - | Kapfenberger SV | -:- |
Czy z Babiej Góry Sucha Beskidzka można trafić do czołowego...
źródło: pilka.pl
Pracujący obecnie z ekipą Red Bull Salzburg Co Adriaanse nie...