Sobota | |||||||
02.11.2019 | 17:15 | Club Atlético Colón | - | Atlético Tucumán | 0:2 (0:1) | ||
02.11.2019 | 19:30 | Gimnasia Y Esgrima | - | Estudiantes | 0:1 (0:0) | ||
02.11.2019 | 21:45 | Rosario Central | - | Godoy Cruz | 5:2 (3:1) | ||
Niedziela | |||||||
03.11.2019 | 00:00 | Aldosivi | - | River Plate | 1:2 (0:1) | ||
03.11.2019 | 15:00 | Boca Juniors | - | Arsenal de Sarandi | 5:1 (2:0) | ||
03.11.2019 | 17:15 | Banfield | - | Club Atlético Unión | 3:3 (1:1) | ||
03.11.2019 | 19:30 | Talleres | - | Newell | 1:0 (0:0) | ||
03.11.2019 | 21:45 | Patronato | - | Racing Club | 1:1 (0:1) | ||
Poniedzialek | |||||||
04.11.2019 | 00:00 | Independiente | - | San Lorenzo | 2:1 (1:0) | ||
04.11.2019 | 23:00 | Defensa y Justicia | - | Argentinos Juniors | 0:0 | ||
Wtorek | |||||||
05.11.2019 | 01:10 | Huracán | - | Club Atlético Lanús | 0:1 (0:0) | ||
05.11.2019 | 01:10 | Club Central Córdoba | - | Vélez Sarsfield | 0:0 |
Piątek | |||||||
08.11.2019 | 23:00 | Estudiantes | - | Talleres | 1:0 (1:0) | ||
Sobota | |||||||
09.11.2019 | 01:10 | Club Atlético Unión | - | Atlético Tucumán | 0:1 (0:1) | ||
09.11.2019 | 19:30 | Club Atlético Lanús | - | Banfield | 0:1 (0:0) | ||
09.11.2019 | 21:45 | San Lorenzo | - | Argentinos Juniors | 3:0 (3:0) | ||
Niedziela | |||||||
10.11.2019 | 00:00 | Godoy Cruz | - | Independiente | 1:2 (1:0) | ||
10.11.2019 | 01:10 | Club Central Córdoba | - | Patronato | 3:2 (0:1) | ||
10.11.2019 | 15:00 | River Plate | - | Rosario Central | 0:1 (0:0) | ||
10.11.2019 | 17:15 | Aldosivi | - | Gimnasia Y Esgrima | 0:3 (0:2) | ||
10.11.2019 | 19:30 | Newell | - | Defensa y Justicia | 2:0 (2:0) | ||
10.11.2019 | 21:45 | Racing Club | - | Huracán | 1:0 (0:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
11.11.2019 | 00:00 | Vélez Sarsfield | - | Boca Juniors | 0:0 |
Sobota | |||||||
23.11.2019 | 23:40 | Defensa y Justicia | - | Club Atlético Lanús | 2:0 (1:0) | ||
23.11.2019 | 23:40 | Huracán | - | Club Central Córdoba | 1:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
24.11.2019 | 01:45 | Atlético Tucumán | - | San Lorenzo | 2:2 (1:0) | ||
24.11.2019 | 21:10 | Boca Juniors | - | Club Atlético Unión | 2:0 (1:0) | ||
24.11.2019 | 23:40 | Gimnasia Y Esgrima | - | Arsenal de Sarandi | 0:1 (0:1) | ||
24.11.2019 | 23:40 | Banfield | - | Vélez Sarsfield | 1:0 (0:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
25.11.2019 | 01:45 | Talleres | - | Racing Club | 3:3 (2:2) | ||
25.11.2019 | 23:00 | Club Atlético Colón | - | Estudiantes | 3:2 (1:2) | ||
25.11.2019 | 23:00 | Patronato | - | Godoy Cruz | 0:2 (0:0) | ||
Wtorek | |||||||
26.11.2019 | 01:10 | Rosario Central | - | Aldosivi | 5:1 (1:1) | ||
26.11.2019 | 01:10 | Argentinos Juniors | - | Newell | 1:0 (0:0) |
Piątek | |||||||
29.11.2019 | 23:00 | Banfield | - | Gimnasia Y Esgrima | 1:1 (1:1) | ||
Sobota | |||||||
30.11.2019 | 01:10 | Racing Club | - | Defensa y Justicia | 1:1 (1:1) | ||
30.11.2019 | 21:35 | Estudiantes | - | Atlético Tucumán | 1:1 (0:0) | ||
30.11.2019 | 23:40 | Boca Juniors | - | Argentinos Juniors | 1:1 (1:0) |
Kocha – mówi urodzony w slumsach Argentyńczyk, myśląc o Boca...
źródło: igol.pl
Pomocnik Boca Juniors, Matias Gimenez jest łączony z przenosinami...
źródło: ligihiszpanskie.pl
New York Red Bulls wygrali Emirates Cup rozgrywany na obiekcie...
źródło: igol.pl
New York Red Bulls są liderem Emirates Cup po sobotnich meczach tego...
źródło: francja.goal.pl
Trwająca obecnie V edycja Emirates Cup dała kibicom w Europie...
źródło: igol.pl
Arsenal Londyn zremisował z Boca Juniors Buenos Aires 2:2 w swoim...
źródło: futbolnews.pl
Bramkarz Peñarolu Montevideo, Sebastián Sosa, potwierdził w...
źródło: http://www.bocajuniors.pl
Espanyol rozgrywał wczoraj sparing z ekipą Boca Juniors, jednak nie...
źródło: ligihiszpanskie.pl
Pomocnik Realu Madryt, Fernando Gago, może wrócić do Argentyny....
źródło: igol.pl
Fernando Gago (fot) chciałby jeszcze tego lata powrócić do Boca...
źródło: primeradivision.pl