Wtorek | |||||||
01.09.2015 | 01:10 | Belgrano | - | Olimpo | 0:0 | ||
01.09.2015 | 02:10 | Club Atlético Lanús | - | Nueva Chicago | 1:0 (0:0) |
Sobota | |||||||
05.09.2015 | 00:10 | Banfield | - | Argentinos Juniors | 1:1 (0:1) | ||
05.09.2015 | 00:10 | Club Atlético Tigre | - | Godoy Cruz | 2:1 (1:0) | ||
05.09.2015 | 20:10 | Crucero del Norte | - | Club Atlético Lanús | 1:3 (1:2) | ||
05.09.2015 | 21:45 | Rosario Central | - | Arsenal de Sarandi | 1:0 (0:0) | ||
05.09.2015 | 22:20 | Club Atlético Colón | - | CA Sarmiento Junin | 0:1 (0:1) | ||
05.09.2015 | 23:10 | Huracán | - | Independiente | 1:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
06.09.2015 | 00:00 | Defensa y Justicia | - | Newell | 1:0 (0:0) | ||
06.09.2015 | 01:30 | CA Temperley | - | Belgrano | 2:1 (1:1) | ||
06.09.2015 | 21:00 | Nueva Chicago | - | River Plate | 1:4 (1:2) | ||
06.09.2015 | 22:10 | San Martín San Juan | - | Vélez Sarsfield | 3:1 (2:0) | ||
06.09.2015 | 23:15 | Boca Juniors | - | San Lorenzo | 0:1 (0:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
07.09.2015 | 00:20 | Olimpo | - | Club Atlético Unión | 0:0 | ||
07.09.2015 | 02:30 | Racing Club | - | Gimnasia Y Esgrima | 2:0 (1:0) | ||
Wtorek | |||||||
08.09.2015 | 01:00 | Atlético de Rafaela | - | Quilmes | 2:4 (0:1) | ||
08.09.2015 | 02:10 | Estudiantes | - | Aldosivi | 2:1 (1:1) |
Sobota | |||||||
12.09.2015 | 02:10 | Defensa y Justicia | - | Arsenal de Sarandi | 1:0 (1:0) | ||
12.09.2015 | 19:00 | Nueva Chicago | - | Argentinos Juniors | 1:2 (0:1) | ||
12.09.2015 | 21:10 | San Martín San Juan | - | Godoy Cruz | 1:2 (1:0) | ||
12.09.2015 | 21:10 | Independiente | - | Racing Club | 3:0 (1:0) | ||
12.09.2015 | 23:10 | Huracán | - | San Lorenzo | 1:0 (0:0) | ||
12.09.2015 | 23:20 | Olimpo | - | CA Sarmiento Junin | 1:0 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
13.09.2015 | 01:30 | Atlético de Rafaela | - | Belgrano | 1:1 (0:0) | ||
13.09.2015 | 02:30 | Club Atlético Tigre | - | Vélez Sarsfield | 3:0 (1:0) | ||
13.09.2015 | 20:10 | Rosario Central | - | Newell | 0:0 | ||
13.09.2015 | 21:00 | Estudiantes | - | Gimnasia Y Esgrima | 1:1 (0:1) | ||
13.09.2015 | 21:40 | Club Atlético Colón | - | Club Atlético Unión | 0:0 | ||
13.09.2015 | 23:15 | River Plate | - | Boca Juniors | 0:1 (0:1) | ||
Poniedzialek | |||||||
14.09.2015 | 02:30 | Club Atlético Lanús | - | Banfield | 0:1 (0:1) | ||
14.09.2015 | 23:00 | Aldosivi | - | Crucero del Norte | 2:0 (1:0) | ||
Wtorek | |||||||
15.09.2015 | 02:10 | CA Temperley | - | Quilmes | 0:0 |
Sobota | |||||||
19.09.2015 | 02:10 | CA Sarmiento Junin | - | Defensa y Justicia | 2:1 (1:0) | ||
19.09.2015 | 16:00 | Aldosivi | - | Huracán | 0:0 | ||
19.09.2015 | 21:30 | Godoy Cruz | - | Rosario Central | 1:3 (0:2) | ||
19.09.2015 | 21:30 | Argentinos Juniors | - | Boca Juniors | 1:3 (0:1) | ||
19.09.2015 | 23:10 | Independiente | - | Nueva Chicago | 2:1 (1:1) | ||
19.09.2015 | 23:45 | Gimnasia Y Esgrima | - | Club Atlético Tigre | 1:1 (0:1) | ||
Niedziela | |||||||
20.09.2015 | 00:00 | Newell | - | San Martín San Juan | 1:0 (0:0) | ||
20.09.2015 | 01:30 | Vélez Sarsfield | - | Estudiantes | 0:1 (0:0) | ||
20.09.2015 | 20:00 | Arsenal de Sarandi | - | Olimpo | 2:1 (2:1) | ||
20.09.2015 | 21:00 | Banfield | - | Crucero del Norte | 2:1 (2:0) | ||
20.09.2015 | 22:10 | Club Atlético Unión | - | CA Temperley | 2:1 (1:0) | ||
20.09.2015 | 23:15 | River Plate | - | Club Atlético Lanús | 1:1 (0:1) | ||
Poniedzialek | |||||||
21.09.2015 | 02:30 | San Lorenzo | - | Racing Club | 2:1 (1:0) | ||
Wtorek | |||||||
22.09.2015 | 01:00 | Belgrano | - | Atlético de Rafaela | 0:0 | ||
22.09.2015 | 02:10 | Quilmes | - | Club Atlético Colón | 1:0 (1:0) |
Sobota | |||||||
26.09.2015 | 02:10 | Olimpo | - | Godoy Cruz | 1:0 (0:0) | ||
26.09.2015 | 21:00 | Nueva Chicago | - | Aldosivi | 3:1 (2:0) | ||
26.09.2015 | 21:00 | Atlético de Rafaela | - | Club Atlético Unión | 2:3 (2:0) | ||
26.09.2015 | 23:10 | Club Atlético Tigre | - | San Lorenzo | 1:1 (0:0) | ||
26.09.2015 | 23:15 | Club Atlético Colón | - | Belgrano | 0:1 (0:1) | ||
Niedziela | |||||||
27.09.2015 | 01:30 | Racing Club | - | Argentinos Juniors | 1:0 (0:0) | ||
27.09.2015 | 01:30 | Crucero del Norte | - | River Plate | 0:1 (0:0) | ||
27.09.2015 | 21:00 | Huracán | - | Vélez Sarsfield | 0:0 | ||
27.09.2015 | 21:00 | Rosario Central | - | Gimnasia Y Esgrima | 4:0 (3:0) | ||
27.09.2015 | 22:10 | Defensa y Justicia | - | Quilmes | 0:1 (0:1) | ||
27.09.2015 | 23:15 | Boca Juniors | - | Banfield | 3:0 (1:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
28.09.2015 | 00:20 | San Martín San Juan | - | CA Sarmiento Junin | 0:1 (0:0) | ||
28.09.2015 | 02:30 | Club Atlético Lanús | - | Independiente | 1:1 (1:0) | ||
Wtorek | |||||||
29.09.2015 | 00:00 | CA Temperley | - | Arsenal de Sarandi | 1:2 (0:1) | ||
29.09.2015 | 02:10 | Estudiantes | - | Newell | 0:2 (0:2) |
Kocha – mówi urodzony w slumsach Argentyńczyk, myśląc o Boca...
źródło: igol.pl
Pomocnik Boca Juniors, Matias Gimenez jest łączony z przenosinami...
źródło: ligihiszpanskie.pl
New York Red Bulls wygrali Emirates Cup rozgrywany na obiekcie...
źródło: igol.pl
New York Red Bulls są liderem Emirates Cup po sobotnich meczach tego...
źródło: francja.goal.pl
Trwająca obecnie V edycja Emirates Cup dała kibicom w Europie...
źródło: igol.pl
Arsenal Londyn zremisował z Boca Juniors Buenos Aires 2:2 w swoim...
źródło: futbolnews.pl
Bramkarz Peñarolu Montevideo, Sebastián Sosa, potwierdził w...
źródło: http://www.bocajuniors.pl
Espanyol rozgrywał wczoraj sparing z ekipą Boca Juniors, jednak nie...
źródło: ligihiszpanskie.pl
Pomocnik Realu Madryt, Fernando Gago, może wrócić do Argentyny....
źródło: igol.pl
Fernando Gago (fot) chciałby jeszcze tego lata powrócić do Boca...
źródło: primeradivision.pl