Piątek | |||||||
07.02.2014 | 21:00 | Estudiantes | - | Arsenal de Sarandi | 1:0 (1:0) | ||
07.02.2014 | 23:15 | Vélez Sarsfield | - | Club Atlético Tigre | 0:0 | ||
Sobota | |||||||
08.02.2014 | 01:30 | Olimpo | - | San Lorenzo | 2:0 (0:0) | ||
08.02.2014 | 22:30 | Argentinos Juniors | - | Godoy Cruz | 2:1 (1:0) | ||
08.02.2014 | 23:30 | Atlético de Rafaela | - | All Boys | 1:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
09.02.2014 | 01:30 | Racing Club | - | Club Atlético Colón | 3:0 (2:0) | ||
09.02.2014 | 21:00 | Quilmes | - | Rosario Central | 0:1 (0:1) | ||
09.02.2014 | 22:15 | Newell | - | Boca Juniors | 0:0 | ||
Poniedzialek | |||||||
10.02.2014 | 01:30 | River Plate | - | Gimnasia Y Esgrima | 1:0 (1:0) | ||
Wtorek | |||||||
11.02.2014 | 01:15 | Belgrano | - | Club Atlético Lanús | 2:2 (2:1) |
Piątek | |||||||
14.02.2014 | 23:15 | Godoy Cruz | - | Quilmes | 2:0 (2:0) | ||
Sobota | |||||||
15.02.2014 | 21:00 | All Boys | - | Estudiantes | 0:1 (0:0) | ||
15.02.2014 | 22:00 | Arsenal de Sarandi | - | Vélez Sarsfield | 1:3 (0:0) | ||
15.02.2014 | 23:10 | Club Atlético Tigre | - | Olimpo | 0:0 | ||
Niedziela | |||||||
16.02.2014 | 00:30 | San Lorenzo | - | Racing Club | 1:0 (1:0) | ||
16.02.2014 | 01:15 | Club Atlético Colón | - | Argentinos Juniors | 1:0 (0:0) | ||
16.02.2014 | 21:00 | Club Atlético Lanús | - | Atlético de Rafaela | 0:3 (0:2) | ||
16.02.2014 | 21:00 | Gimnasia Y Esgrima | - | Newell | 3:0 (1:0) | ||
16.02.2014 | 22:15 | Rosario Central | - | River Plate | 1:1 (1:1) | ||
Poniedzialek | |||||||
17.02.2014 | 01:30 | Boca Juniors | - | Belgrano | 2:3 (1:0) |
Wtorek | |||||||
18.02.2014 | 21:00 | Olimpo | - | Arsenal de Sarandi | 0:2 (0:1) | ||
18.02.2014 | 23:15 | Vélez Sarsfield | - | All Boys | 3:0 (1:0) | ||
Środa | |||||||
19.02.2014 | 01:30 | Racing Club | - | Club Atlético Tigre | 0:1 (0:1) | ||
19.02.2014 | 21:00 | Quilmes | - | Club Atlético Colón | 0:2 (0:2) | ||
19.02.2014 | 23:15 | Estudiantes | - | Club Atlético Lanús | 2:1 (1:1) | ||
19.02.2014 | 23:15 | Argentinos Juniors | - | San Lorenzo | 0:2 (0:1) | ||
Czwartek | |||||||
20.02.2014 | 01:30 | River Plate | - | Godoy Cruz | 1:2 (1:1) | ||
20.02.2014 | 21:00 | Belgrano | - | Newell | 1:1 (0:0) | ||
20.02.2014 | 23:15 | Rosario Central | - | Gimnasia Y Esgrima | 3:1 (1:1) | ||
Piątek | |||||||
21.02.2014 | 01:30 | Atlético de Rafaela | - | Boca Juniors | 1:0 (0:0) |
Sobota | |||||||
22.02.2014 | 21:00 | Club Atlético Lanús | - | Vélez Sarsfield | 3:2 (2:1) | ||
22.02.2014 | 23:15 | All Boys | - | Olimpo | 1:0 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
23.02.2014 | 00:30 | Arsenal de Sarandi | - | Racing Club | 3:1 (3:1) | ||
23.02.2014 | 21:00 | Newell | - | Atlético de Rafaela | 4:1 (2:1) | ||
23.02.2014 | 21:00 | San Lorenzo | - | Quilmes | 1:0 (0:0) | ||
23.02.2014 | 22:15 | Boca Juniors | - | Estudiantes | 1:0 (1:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
24.02.2014 | 01:30 | Club Atlético Colón | - | River Plate | 3:1 (1:0) | ||
24.02.2014 | 21:00 | Godoy Cruz | - | Rosario Central | 3:0 (1:0) | ||
24.02.2014 | 23:15 | Club Atlético Tigre | - | Argentinos Juniors | 0:0 | ||
Wtorek | |||||||
25.02.2014 | 01:30 | Gimnasia Y Esgrima | - | Belgrano | 2:2 (2:1) |
Piątek | |||||||
28.02.2014 | 22:15 | Godoy Cruz | - | Gimnasia Y Esgrima | 0:2 (0:2) | ||
Sobota | |||||||
01.03.2014 | 00:30 | Racing Club | - | All Boys | 1:1 (1:0) | ||
01.03.2014 | 22:00 | Vélez Sarsfield | - | Boca Juniors | 1:0 (1:0) | ||
01.03.2014 | 22:15 | Atlético de Rafaela | - | Belgrano | 1:2 (1:1) | ||
Niedziela | |||||||
02.03.2014 | 00:10 | Argentinos Juniors | - | Arsenal de Sarandi | 2:0 (2:0) | ||
02.03.2014 | 00:30 | Rosario Central | - | Club Atlético Colón | 0:1 (0:1) | ||
02.03.2014 | 21:00 | Quilmes | - | Club Atlético Tigre | 1:0 (1:0) | ||
02.03.2014 | 21:00 | Olimpo | - | Club Atlético Lanús | 2:0 (0:0) | ||
02.03.2014 | 22:15 | River Plate | - | San Lorenzo | 1:0 (1:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
03.03.2014 | 01:30 | Estudiantes | - | Newell | 0:0 |
Wtorek | |||||||
04.03.2014 | 21:00 | Club Atlético Colón | - | Godoy Cruz | 1:1 (0:0) | ||
04.03.2014 | 23:10 | Gimnasia Y Esgrima | - | Atlético de Rafaela | 1:1 (1:1) | ||
Środa | |||||||
05.03.2014 | 02:10 | All Boys | - | Argentinos Juniors | 0:0 | ||
05.03.2014 | 22:00 | Belgrano | - | Estudiantes | 1:1 (0:0) | ||
05.03.2014 | 22:00 | Club Atlético Lanús | - | Racing Club | 1:0 (1:0) | ||
Czwartek | |||||||
06.03.2014 | 00:10 | Boca Juniors | - | Olimpo | 2:0 (0:0) | ||
06.03.2014 | 02:15 | Newell | - | Vélez Sarsfield | 4:1 (1:0) | ||
06.03.2014 | 21:00 | Arsenal de Sarandi | - | Quilmes | 0:2 (0:1) | ||
06.03.2014 | 23:10 | San Lorenzo | - | Rosario Central | 2:1 (0:1) | ||
Piątek | |||||||
07.03.2014 | 02:10 | Club Atlético Tigre | - | River Plate | 0:0 |
Sobota | |||||||
08.03.2014 | 21:00 | Club Atlético Colón | - | Gimnasia Y Esgrima | 0:0 | ||
08.03.2014 | 21:00 | Argentinos Juniors | - | Club Atlético Lanús | 0:2 (0:1) | ||
08.03.2014 | 22:00 | Estudiantes | - | Atlético de Rafaela | 0:0 | ||
Niedziela | |||||||
09.03.2014 | 01:30 | Vélez Sarsfield | - | Belgrano | 3:1 (0:1) | ||
09.03.2014 | 21:00 | Godoy Cruz | - | San Lorenzo | 1:1 (0:0) | ||
09.03.2014 | 22:00 | Olimpo | - | Newell | 1:0 (1:0) | ||
09.03.2014 | 22:15 | River Plate | - | Arsenal de Sarandi | 1:0 (0:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
10.03.2014 | 01:30 | Racing Club | - | Boca Juniors | 1:2 (0:1) | ||
10.03.2014 | 23:15 | Quilmes | - | All Boys | 1:2 (0:1) | ||
Wtorek | |||||||
11.03.2014 | 01:30 | Rosario Central | - | Club Atlético Tigre | 1:1 (0:0) |
Piątek | |||||||
14.03.2014 | 23:10 | Atlético de Rafaela | - | Vélez Sarsfield | 3:1 (2:0) | ||
Sobota | |||||||
15.03.2014 | 20:00 | Club Atlético Tigre | - | Godoy Cruz | 0:0 | ||
15.03.2014 | 22:10 | Belgrano | - | Olimpo | 1:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
16.03.2014 | 00:30 | San Lorenzo | - | Club Atlético Colón | 0:0 | ||
16.03.2014 | 19:00 | Gimnasia Y Esgrima | - | Estudiantes | 0:1 (0:1) | ||
16.03.2014 | 21:00 | Arsenal de Sarandi | - | Rosario Central | 1:1 (1:0) | ||
16.03.2014 | 21:10 | Newell | - | Racing Club | 2:0 (1:0) | ||
16.03.2014 | 22:15 | Boca Juniors | - | Argentinos Juniors | 1:1 (1:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
17.03.2014 | 01:30 | All Boys | - | River Plate | 3:2 (1:1) | ||
17.03.2014 | 23:10 | Club Atlético Lanús | - | Quilmes | 1:0 (0:0) |
Piątek | |||||||
21.03.2014 | 22:15 | Olimpo | - | Atlético de Rafaela | 2:1 (1:0) | ||
Sobota | |||||||
22.03.2014 | 00:30 | Club Atlético Colón | - | Club Atlético Tigre | 1:0 (1:0) | ||
22.03.2014 | 21:00 | Racing Club | - | Belgrano | 2:0 (1:0) | ||
22.03.2014 | 22:10 | Argentinos Juniors | - | Newell | 0:0 | ||
22.03.2014 | 23:00 | Rosario Central | - | All Boys | 2:0 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
23.03.2014 | 00:30 | Vélez Sarsfield | - | Estudiantes | 1:1 (0:0) | ||
23.03.2014 | 19:00 | Godoy Cruz | - | Arsenal de Sarandi | 2:1 (1:0) | ||
23.03.2014 | 21:00 | Gimnasia Y Esgrima | - | San Lorenzo | 2:1 (0:0) | ||
23.03.2014 | 22:15 | River Plate | - | Club Atlético Lanús | 2:0 (1:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
24.03.2014 | 01:30 | Quilmes | - | Boca Juniors | 0:0 |
Piątek | |||||||
28.03.2014 | 21:00 | All Boys | - | Godoy Cruz | 0:0 | ||
28.03.2014 | 23:10 | Estudiantes | - | Olimpo | 0:0 | ||
Sobota | |||||||
29.03.2014 | 01:15 | Belgrano | - | Argentinos Juniors | 0:0 | ||
29.03.2014 | 22:10 | Vélez Sarsfield | - | Gimnasia Y Esgrima | 5:1 (0:1) | ||
Niedziela | |||||||
30.03.2014 | 00:15 | Newell | - | Quilmes | 1:1 (0:0) | ||
30.03.2014 | 00:30 | Atlético de Rafaela | - | Racing Club | 2:2 (0:0) | ||
30.03.2014 | 19:10 | Club Atlético Lanús | - | Rosario Central | 2:1 (0:0) | ||
30.03.2014 | 22:10 | Arsenal de Sarandi | - | Club Atlético Colón | 1:0 (0:0) | ||
30.03.2014 | 23:15 | Boca Juniors | - | River Plate | 1:2 (0:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
31.03.2014 | 02:30 | Club Atlético Tigre | - | San Lorenzo | 2:2 (0:1) |
Wtorek | |||||||
01.04.2014 | 20:00 | Quilmes | - | Belgrano | 1:0 (1:0) | ||
01.04.2014 | 22:10 | Olimpo | - | Vélez Sarsfield | 1:2 (0:1) | ||
Środa | |||||||
02.04.2014 | 00:15 | Argentinos Juniors | - | Atlético de Rafaela | 0:0 | ||
02.04.2014 | 01:15 | Racing Club | - | Estudiantes | 3:3 (1:1) | ||
02.04.2014 | 20:00 | Godoy Cruz | - | Club Atlético Lanús | 1:0 (1:0) | ||
02.04.2014 | 22:10 | Rosario Central | - | Boca Juniors | 2:1 (0:1) | ||
02.04.2014 | 22:10 | Club Atlético Colón | - | All Boys | 1:0 (0:0) | ||
Czwartek | |||||||
03.04.2014 | 01:15 | River Plate | - | Newell | 1:0 (1:0) | ||
03.04.2014 | 22:00 | Gimnasia Y Esgrima | - | Club Atlético Tigre | 3:1 (2:1) | ||
Piątek | |||||||
04.04.2014 | 01:15 | San Lorenzo | - | Arsenal de Sarandi | 2:0 (1:0) |
Niedziela | |||||||
06.04.2014 | 00:15 | Club Atlético Lanús | - | Club Atlético Colón | 1:0 (1:0) | ||
06.04.2014 | 01:30 | Vélez Sarsfield | - | Racing Club | 0:1 (0:0) | ||
06.04.2014 | 20:00 | Newell | - | Rosario Central | 0:1 (0:0) | ||
06.04.2014 | 21:00 | Atlético de Rafaela | - | Quilmes | 2:2 (1:0) | ||
06.04.2014 | 22:10 | All Boys | - | San Lorenzo | 1:2 (1:0) | ||
06.04.2014 | 22:10 | Arsenal de Sarandi | - | Club Atlético Tigre | 0:1 (0:0) | ||
06.04.2014 | 23:15 | Boca Juniors | - | Godoy Cruz | 3:0 (1:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
07.04.2014 | 02:30 | Belgrano | - | River Plate | 2:1 (1:1) | ||
Wtorek | |||||||
08.04.2014 | 01:10 | Estudiantes | - | Argentinos Juniors | 1:0 (0:0) | ||
Środa | |||||||
09.04.2014 | 00:10 | Olimpo | - | Gimnasia Y Esgrima | 0:2 (0:0) |
Piątek | |||||||
11.04.2014 | 23:00 | Club Atlético Tigre | - | All Boys | 2:0 (1:0) | ||
Sobota | |||||||
12.04.2014 | 01:10 | Rosario Central | - | Belgrano | 0:0 | ||
12.04.2014 | 20:00 | Quilmes | - | Estudiantes | 1:3 (1:2) | ||
12.04.2014 | 22:10 | Argentinos Juniors | - | Vélez Sarsfield | 2:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
13.04.2014 | 00:20 | Racing Club | - | Olimpo | 1:1 (1:1) | ||
13.04.2014 | 01:30 | San Lorenzo | - | Club Atlético Lanús | 1:4 (0:2) | ||
13.04.2014 | 22:10 | Godoy Cruz | - | Newell | 0:1 (0:0) | ||
13.04.2014 | 22:10 | Gimnasia Y Esgrima | - | Arsenal de Sarandi | 2:0 (1:0) | ||
13.04.2014 | 23:15 | River Plate | - | Atlético de Rafaela | 2:0 (0:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
14.04.2014 | 02:30 | Club Atlético Colón | - | Boca Juniors | 0:0 |
Wtorek | |||||||
15.04.2014 | 20:00 | Olimpo | - | Argentinos Juniors | 3:0 (3:0) | ||
15.04.2014 | 22:10 | Vélez Sarsfield | - | Quilmes | 1:3 (1:2) | ||
Środa | |||||||
16.04.2014 | 20:00 | Atlético de Rafaela | - | Rosario Central | 2:3 (0:1) | ||
16.04.2014 | 22:10 | Estudiantes | - | River Plate | 0:0 | ||
16.04.2014 | 22:10 | Newell | - | Club Atlético Colón | 0:1 (0:0) | ||
Czwartek | |||||||
17.04.2014 | 01:10 | Boca Juniors | - | San Lorenzo | 0:0 | ||
17.04.2014 | 20:00 | All Boys | - | Arsenal de Sarandi | 1:1 (0:0) | ||
17.04.2014 | 22:10 | Belgrano | - | Godoy Cruz | 1:2 (1:1) | ||
Piątek | |||||||
18.04.2014 | 01:10 | Racing Club | - | Gimnasia Y Esgrima | 0:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
19.04.2014 | 22:10 | Rosario Central | - | Estudiantes | 0:0 | ||
19.04.2014 | 23:10 | Quilmes | - | Olimpo | 0:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
20.04.2014 | 01:30 | San Lorenzo | - | Newell | 0:0 | ||
20.04.2014 | 21:00 | Club Atlético Colón | - | Belgrano | 0:0 | ||
20.04.2014 | 22:00 | Arsenal de Sarandi | - | Club Atlético Lanús | 3:1 (0:0) | ||
20.04.2014 | 22:00 | Argentinos Juniors | - | Racing Club | 0:1 (0:0) | ||
20.04.2014 | 23:15 | River Plate | - | Vélez Sarsfield | 1:0 (1:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
21.04.2014 | 02:30 | Club Atlético Tigre | - | Boca Juniors | 0:1 (0:0) | ||
21.04.2014 | 19:00 | Godoy Cruz | - | Atlético de Rafaela | 3:0 (1:0) | ||
21.04.2014 | 21:10 | Gimnasia Y Esgrima | - | All Boys | 2:1 (1:0) |
Sobota | |||||||
26.04.2014 | 00:10 | Newell | - | Club Atlético Tigre | 2:1 (0:0) | ||
26.04.2014 | 20:00 | Belgrano | - | San Lorenzo | 0:0 | ||
26.04.2014 | 22:10 | Atlético de Rafaela | - | Club Atlético Colón | 1:1 (0:0) | ||
26.04.2014 | 23:10 | Argentinos Juniors | - | Gimnasia Y Esgrima | 0:2 (0:1) | ||
Niedziela | |||||||
27.04.2014 | 00:20 | Vélez Sarsfield | - | Rosario Central | 4:1 (2:0) | ||
27.04.2014 | 01:30 | Racing Club | - | Quilmes | 0:1 (0:0) | ||
27.04.2014 | 21:00 | Estudiantes | - | Godoy Cruz | 0:1 (0:0) | ||
27.04.2014 | 22:00 | Club Atlético Lanús | - | All Boys | 1:0 (0:0) | ||
27.04.2014 | 23:15 | Boca Juniors | - | Arsenal de Sarandi | 4:2 (2:1) | ||
Poniedzialek | |||||||
28.04.2014 | 02:30 | Olimpo | - | River Plate | 1:1 (1:1) |
Sobota | |||||||
03.05.2014 | 02:30 | Quilmes | - | Argentinos Juniors | 1:0 (1:0) | ||
03.05.2014 | 20:00 | Club Atlético Colón | - | Estudiantes | 0:2 (0:1) | ||
03.05.2014 | 22:10 | Rosario Central | - | Olimpo | 0:0 | ||
Niedziela | |||||||
04.05.2014 | 00:20 | Godoy Cruz | - | Vélez Sarsfield | 1:1 (1:0) | ||
04.05.2014 | 01:30 | San Lorenzo | - | Atlético de Rafaela | 2:0 (1:0) | ||
04.05.2014 | 22:00 | Arsenal de Sarandi | - | Newell | 3:2 (2:1) | ||
04.05.2014 | 22:10 | Gimnasia Y Esgrima | - | Club Atlético Lanús | 0:0 | ||
04.05.2014 | 23:15 | River Plate | - | Racing Club | 3:2 (2:1) | ||
Poniedzialek | |||||||
05.05.2014 | 02:30 | All Boys | - | Boca Juniors | 1:3 (0:0) | ||
Wtorek | |||||||
06.05.2014 | 01:10 | Club Atlético Tigre | - | Belgrano | 2:1 (1:1) |
Piątek | |||||||
09.05.2014 | 23:00 | Olimpo | - | Godoy Cruz | 3:1 (0:0) | ||
Sobota | |||||||
10.05.2014 | 22:00 | Estudiantes | - | San Lorenzo | 3:0 (2:0) | ||
10.05.2014 | 22:10 | Newell | - | All Boys | 4:2 (3:1) | ||
10.05.2014 | 23:10 | Atlético de Rafaela | - | Club Atlético Tigre | 1:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
11.05.2014 | 00:20 | Vélez Sarsfield | - | Club Atlético Colón | 2:0 (2:0) | ||
11.05.2014 | 01:30 | Racing Club | - | Rosario Central | 0:0 | ||
11.05.2014 | 22:10 | Belgrano | - | Arsenal de Sarandi | 0:0 | ||
11.05.2014 | 22:10 | Quilmes | - | Gimnasia Y Esgrima | 2:0 (0:0) | ||
11.05.2014 | 23:15 | Boca Juniors | - | Club Atlético Lanús | 3:1 (0:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
12.05.2014 | 02:30 | Argentinos Juniors | - | River Plate | 0:2 (0:0) |
Sobota | |||||||
17.05.2014 | 01:10 | All Boys | - | Belgrano | 0:0 | ||
Niedziela | |||||||
18.05.2014 | 01:30 | Rosario Central | - | Argentinos Juniors | 3:2 (2:0) | ||
18.05.2014 | 20:00 | Arsenal de Sarandi | - | Atlético de Rafaela | 1:2 (1:0) | ||
18.05.2014 | 20:00 | Godoy Cruz | - | Racing Club | 2:1 (1:1) | ||
18.05.2014 | 20:00 | Club Atlético Colón | - | Olimpo | 2:1 (0:0) | ||
18.05.2014 | 22:30 | Club Atlético Tigre | - | Estudiantes | 2:1 (1:1) | ||
18.05.2014 | 22:30 | Gimnasia Y Esgrima | - | Boca Juniors | 0:1 (0:1) | ||
18.05.2014 | 22:30 | River Plate | - | Quilmes | 5:0 (2:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
19.05.2014 | 02:30 | Club Atlético Lanús | - | Newell | 1:1 (1:0) | ||
Wtorek | |||||||
20.05.2014 | 01:10 | San Lorenzo | - | Vélez Sarsfield | 2:3 (1:1) |
Kocha – mówi urodzony w slumsach Argentyńczyk, myśląc o Boca...
źródło: igol.pl
Pomocnik Boca Juniors, Matias Gimenez jest łączony z przenosinami...
źródło: ligihiszpanskie.pl
New York Red Bulls wygrali Emirates Cup rozgrywany na obiekcie...
źródło: igol.pl
New York Red Bulls są liderem Emirates Cup po sobotnich meczach tego...
źródło: francja.goal.pl
Trwająca obecnie V edycja Emirates Cup dała kibicom w Europie...
źródło: igol.pl
Arsenal Londyn zremisował z Boca Juniors Buenos Aires 2:2 w swoim...
źródło: futbolnews.pl
Bramkarz Peñarolu Montevideo, Sebastián Sosa, potwierdził w...
źródło: http://www.bocajuniors.pl
Espanyol rozgrywał wczoraj sparing z ekipą Boca Juniors, jednak nie...
źródło: ligihiszpanskie.pl
Pomocnik Realu Madryt, Fernando Gago, może wrócić do Argentyny....
źródło: igol.pl
Fernando Gago (fot) chciałby jeszcze tego lata powrócić do Boca...
źródło: primeradivision.pl