Piątek | |||||||
29.01.2010 | 23:00 | Godoy Cruz | - | Gimnasia Y Esgrima | 1:0 (0:0) | ||
Sobota | |||||||
30.01.2010 | 01:10 | Estudiantes | - | Arsenal de Sarandi | 3:0 (1:0) | ||
30.01.2010 | 21:00 | Club Atlético Tigre | - | Chacarita Juniors | 0:2 (0:1) | ||
30.01.2010 | 21:00 | Vélez Sarsfield | - | Club Atlético Colón | 1:1 (1:0) | ||
30.01.2010 | 23:10 | Racing Club | - | Rosario Central | 3:0 (2:0) | ||
Niedziela | |||||||
31.01.2010 | 01:15 | Atlético Tucumán | - | San Lorenzo | 0:1 (0:1) | ||
31.01.2010 | 21:00 | River Plate | - | Banfield | 0:1 (0:0) | ||
31.01.2010 | 23:10 | Club Atlético Lanús | - | Huracán | 3:2 (0:2) | ||
31.01.2010 | 23:10 | Newell | - | Independiente | 0:0 | ||
Poniedzialek | |||||||
01.02.2010 | 01:15 | Argentinos Juniors | - | Boca Juniors | 2:2 (0:1) |
Wtorek | |||||||
02.02.2010 | 21:00 | Rosario Central | - | Club Atlético Tigre | 0:1 (0:0) | ||
02.02.2010 | 23:10 | Arsenal de Sarandi | - | Vélez Sarsfield | 0:3 (0:0) | ||
Środa | |||||||
03.02.2010 | 01:15 | Club Atlético Colón | - | Racing Club | 2:1 (1:1) | ||
03.02.2010 | 21:00 | Gimnasia Y Esgrima | - | Estudiantes | 3:1 (1:0) | ||
03.02.2010 | 23:10 | Huracán | - | Newell | 2:1 (1:0) | ||
Czwartek | |||||||
04.02.2010 | 01:15 | Boca Juniors | - | Club Atlético Lanús | 3:1 (1:1) | ||
04.02.2010 | 21:00 | Chacarita Juniors | - | River Plate | 2:3 (0:2) | ||
04.02.2010 | 23:10 | San Lorenzo | - | Godoy Cruz | 0:1 (0:1) | ||
Piątek | |||||||
05.02.2010 | 01:00 | Independiente | - | Atlético Tucumán | 3:1 (1:1) |
Sobota | |||||||
06.02.2010 | 21:00 | Club Atlético Lanús | - | Argentinos Juniors | 3:6 (2:2) | ||
06.02.2010 | 23:10 | Newell | - | Boca Juniors | 4:2 (3:1) | ||
06.02.2010 | 23:10 | Vélez Sarsfield | - | Gimnasia Y Esgrima | 2:1 (2:1) | ||
Niedziela | |||||||
07.02.2010 | 01:15 | Club Atlético Tigre | - | Club Atlético Colón | 2:2 (1:1) | ||
07.02.2010 | 21:00 | Chacarita Juniors | - | Banfield | 2:1 (0:1) | ||
07.02.2010 | 21:00 | Estudiantes | - | San Lorenzo | 2:0 (2:0) | ||
07.02.2010 | 23:10 | River Plate | - | Rosario Central | 0:0 | ||
Poniedzialek | |||||||
08.02.2010 | 01:15 | Racing Club | - | Arsenal de Sarandi | 2:4 (1:1) | ||
08.02.2010 | 23:00 | Atlético Tucumán | - | Huracán | 0:0 | ||
Wtorek | |||||||
09.02.2010 | 01:10 | Godoy Cruz | - | Independiente | 0:0 |
Piątek | |||||||
12.02.2010 | 23:00 | Rosario Central | - | Chacarita Juniors | 1:1 (1:0) | ||
Sobota | |||||||
13.02.2010 | 01:10 | Arsenal de Sarandi | - | Club Atlético Tigre | 0:2 (0:1) | ||
13.02.2010 | 21:00 | Banfield | - | Club Atlético Lanús | 2:0 (0:0) | ||
13.02.2010 | 23:10 | Huracán | - | Godoy Cruz | 0:0 | ||
Niedziela | |||||||
14.02.2010 | 01:15 | Gimnasia Y Esgrima | - | Racing Club | 1:0 (1:0) | ||
14.02.2010 | 21:00 | Independiente | - | Estudiantes | 3:2 (1:0) | ||
14.02.2010 | 21:00 | San Lorenzo | - | Vélez Sarsfield | 0:0 | ||
14.02.2010 | 23:10 | Boca Juniors | - | Atlético Tucumán | 0:0 | ||
Poniedzialek | |||||||
15.02.2010 | 01:15 | Club Atlético Colón | - | River Plate | 1:0 (1:0) |
Piątek | |||||||
19.02.2010 | 23:07 | Chacarita Juniors | - | Club Atlético Colón | 1:2 (0:1) | ||
Sobota | |||||||
20.02.2010 | 01:10 | Vélez Sarsfield | - | Independiente | 3:0 (1:0) | ||
20.02.2010 | 21:00 | Club Atlético Tigre | - | Gimnasia Y Esgrima | 1:1 (1:1) | ||
20.02.2010 | 23:10 | Newell | - | Club Atlético Lanús | 1:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
21.02.2010 | 01:15 | Racing Club | - | San Lorenzo | 1:0 (0:0) | ||
21.02.2010 | 21:00 | Banfield | - | Rosario Central | 0:0 | ||
21.02.2010 | 21:00 | River Plate | - | Arsenal de Sarandi | 1:1 (0:1) | ||
21.02.2010 | 23:10 | Atlético Tucumán | - | Argentinos Juniors | 1:1 (1:1) | ||
Poniedzialek | |||||||
22.02.2010 | 01:15 | Godoy Cruz | - | Boca Juniors | 1:1 (1:0) | ||
Wtorek | |||||||
23.02.2010 | 01:00 | Estudiantes | - | Huracán | 2:0 (1:0) |
Piątek | |||||||
26.02.2010 | 23:00 | Arsenal de Sarandi | - | Chacarita Juniors | 0:3 (0:1) | ||
Sobota | |||||||
27.02.2010 | 01:10 | Boca Juniors | - | Estudiantes | 1:1 (1:0) | ||
27.02.2010 | 21:00 | Huracán | - | Vélez Sarsfield | 3:2 (0:1) | ||
27.02.2010 | 21:00 | Independiente | - | Racing Club | 1:0 (1:0) | ||
27.02.2010 | 23:10 | Club Atlético Colón | - | Rosario Central | 1:1 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
28.02.2010 | 21:00 | San Lorenzo | - | Club Atlético Tigre | 1:0 (0:0) | ||
28.02.2010 | 21:00 | Club Atlético Lanús | - | Atlético Tucumán | 3:0 (1:0) | ||
28.02.2010 | 23:10 | Argentinos Juniors | - | Godoy Cruz | 1:2 (1:2) | ||
28.02.2010 | 23:15 | Newell | - | Banfield | 2:1 (0:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
01.03.2010 | 01:15 | Gimnasia Y Esgrima | - | River Plate | 1:1 (1:0) |
Wtorek | |||||||
02.03.2010 | 21:00 | Rosario Central | - | Arsenal de Sarandi | 2:3 (1:2) | ||
02.03.2010 | 23:10 | Vélez Sarsfield | - | Boca Juniors | 4:4 (1:2) | ||
Środa | |||||||
03.03.2010 | 01:15 | Racing Club | - | Huracán | 1:1 (1:0) | ||
03.03.2010 | 23:00 | Godoy Cruz | - | Club Atlético Lanús | 2:1 (1:0) | ||
03.03.2010 | 23:00 | Estudiantes | - | Argentinos Juniors | 0:1 (0:1) | ||
Czwartek | |||||||
04.03.2010 | 01:10 | Club Atlético Tigre | - | Independiente | 0:1 (0:0) | ||
04.03.2010 | 21:00 | Chacarita Juniors | - | Gimnasia Y Esgrima | 0:1 (0:0) | ||
04.03.2010 | 23:10 | Atlético Tucumán | - | Newell | 1:1 (0:0) | ||
04.03.2010 | 23:10 | River Plate | - | San Lorenzo | 1:0 (0:0) | ||
Piątek | |||||||
05.03.2010 | 01:15 | Banfield | - | Club Atlético Colón | 3:1 (2:0) |
Sobota | |||||||
06.03.2010 | 23:00 | Boca Juniors | - | Racing Club | 1:2 (1:2) | ||
Niedziela | |||||||
07.03.2010 | 01:10 | Club Atlético Lanús | - | Estudiantes | 0:0 | ||
07.03.2010 | 21:00 | Huracán | - | Club Atlético Tigre | 2:3 (1:1) | ||
07.03.2010 | 21:00 | Newell | - | Godoy Cruz | 2:1 (1:1) | ||
07.03.2010 | 23:10 | Independiente | - | River Plate | 2:0 (1:0) | ||
07.03.2010 | 23:10 | Argentinos Juniors | - | Vélez Sarsfield | 1:0 (0:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
08.03.2010 | 01:15 | Atlético Tucumán | - | Banfield | 0:0 | ||
08.03.2010 | 21:00 | San Lorenzo | - | Chacarita Juniors | 3:1 (1:1) | ||
08.03.2010 | 23:10 | Gimnasia Y Esgrima | - | Rosario Central | 1:1 (1:0) | ||
Wtorek | |||||||
09.03.2010 | 01:15 | Arsenal de Sarandi | - | Club Atlético Colón | 3:0 (1:0) |
Piątek | |||||||
12.03.2010 | 23:00 | Vélez Sarsfield | - | Club Atlético Lanús | 1:0 (1:0) | ||
Sobota | |||||||
13.03.2010 | 01:10 | Godoy Cruz | - | Atlético Tucumán | 2:1 (1:0) | ||
13.03.2010 | 21:00 | Chacarita Juniors | - | Independiente | 0:1 (0:1) | ||
13.03.2010 | 23:10 | Club Atlético Colón | - | Gimnasia Y Esgrima | 1:1 (1:1) | ||
13.03.2010 | 23:10 | Estudiantes | - | Newell | 2:0 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
14.03.2010 | 01:15 | Banfield | - | Arsenal de Sarandi | 0:0 | ||
14.03.2010 | 21:00 | Rosario Central | - | San Lorenzo | 1:0 (0:0) | ||
14.03.2010 | 21:00 | River Plate | - | Huracán | 2:0 (1:0) | ||
14.03.2010 | 23:10 | Club Atlético Tigre | - | Boca Juniors | 3:0 (2:0) | ||
Poniedzialek | |||||||
15.03.2010 | 01:15 | Racing Club | - | Argentinos Juniors | 0:1 (0:0) |
Piątek | |||||||
19.03.2010 | 22:00 | Huracán | - | Chacarita Juniors | 2:0 (0:0) | ||
Sobota | |||||||
20.03.2010 | 01:10 | Atlético Tucumán | - | Estudiantes | 1:3 (0:1) | ||
20.03.2010 | 19:00 | San Lorenzo | - | Club Atlético Colón | 2:2 (1:1) | ||
20.03.2010 | 21:10 | Club Atlético Lanús | - | Racing Club | 1:0 (0:0) | ||
20.03.2010 | 21:15 | Newell | - | Vélez Sarsfield | 1:1 (0:0) | ||
20.03.2010 | 23:10 | Argentinos Juniors | - | Club Atlético Tigre | 1:1 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
21.03.2010 | 21:00 | Independiente | - | Rosario Central | 2:0 (0:0) | ||
21.03.2010 | 23:10 | Gimnasia Y Esgrima | - | Arsenal de Sarandi | 0:2 (0:1) | ||
Poniedzialek | |||||||
22.03.2010 | 01:15 | Godoy Cruz | - | Banfield | 2:0 (1:0) | ||
Czwartek | |||||||
25.03.2010 | 19:45 | Boca Juniors | - | River Plate | 2:0 (1:0) |
Piątek | |||||||
26.03.2010 | 23:00 | Estudiantes | - | Godoy Cruz | 2:1 (2:0) | ||
Sobota | |||||||
27.03.2010 | 01:10 | Rosario Central | - | Huracán | 0:2 (0:0) | ||
27.03.2010 | 19:00 | Racing Club | - | Newell | 1:0 (0:0) | ||
27.03.2010 | 23:10 | Club Atlético Tigre | - | Club Atlético Lanús | 0:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
28.03.2010 | 01:15 | Banfield | - | Gimnasia Y Esgrima | 3:2 (0:1) | ||
28.03.2010 | 20:00 | Chacarita Juniors | - | Boca Juniors | 4:1 (0:1) | ||
28.03.2010 | 22:10 | Club Atlético Colón | - | Independiente | 1:1 (1:1) | ||
Poniedzialek | |||||||
29.03.2010 | 00:10 | Vélez Sarsfield | - | Atlético Tucumán | 1:0 (1:0) | ||
29.03.2010 | 02:15 | Arsenal de Sarandi | - | San Lorenzo | 1:0 (1:0) | ||
Wtorek | |||||||
30.03.2010 | 01:00 | River Plate | - | Argentinos Juniors | 0:1 (0:1) |
Sobota | |||||||
03.04.2010 | 00:00 | Huracán | - | Club Atlético Colón | 0:0 | ||
03.04.2010 | 20:00 | Argentinos Juniors | - | Chacarita Juniors | 2:1 (2:0) | ||
03.04.2010 | 22:10 | San Lorenzo | - | Gimnasia Y Esgrima | 0:1 (0:1) | ||
Niedziela | |||||||
04.04.2010 | 00:10 | Newell | - | Club Atlético Tigre | 0:2 (0:1) | ||
04.04.2010 | 02:15 | Independiente | - | Arsenal de Sarandi | 1:0 (1:0) | ||
04.04.2010 | 20:00 | Estudiantes | - | Banfield | 1:1 (1:0) | ||
04.04.2010 | 22:10 | Boca Juniors | - | Rosario Central | 1:2 (0:1) | ||
Poniedzialek | |||||||
05.04.2010 | 00:10 | Godoy Cruz | - | Vélez Sarsfield | 2:0 (0:0) | ||
05.04.2010 | 02:15 | Club Atlético Lanús | - | River Plate | 1:0 (1:0) |
Wtorek | |||||||
06.04.2010 | 22:00 | Club Atlético Tigre | - | Atlético Tucumán | 3:1 (2:0) | ||
Środa | |||||||
07.04.2010 | 00:10 | Arsenal de Sarandi | - | Huracán | 0:1 (0:0) | ||
07.04.2010 | 20:00 | Chacarita Juniors | - | Club Atlético Lanús | 1:2 (0:0) | ||
07.04.2010 | 22:10 | Gimnasia Y Esgrima | - | Independiente | 2:1 (1:1) | ||
Czwartek | |||||||
08.04.2010 | 00:10 | River Plate | - | Newell | 0:1 (0:0) | ||
08.04.2010 | 02:15 | Banfield | - | San Lorenzo | 2:0 (2:0) | ||
08.04.2010 | 22:00 | Vélez Sarsfield | - | Estudiantes | 0:1 (0:1) | ||
Piątek | |||||||
09.04.2010 | 00:10 | Rosario Central | - | Argentinos Juniors | 0:1 (0:0) | ||
09.04.2010 | 00:10 | Club Atlético Colón | - | Boca Juniors | 3:0 (2:0) | ||
09.04.2010 | 02:15 | Racing Club | - | Godoy Cruz | 0:0 |
Sobota | |||||||
10.04.2010 | 21:00 | Newell | - | Chacarita Juniors | 3:0 (1:0) | ||
10.04.2010 | 23:10 | Huracán | - | Gimnasia Y Esgrima | 3:1 (0:0) | ||
Niedziela | |||||||
11.04.2010 | 01:15 | Independiente | - | San Lorenzo | 0:1 (0:1) | ||
11.04.2010 | 21:00 | Club Atlético Lanús | - | Rosario Central | 0:0 | ||
11.04.2010 | 23:10 | Vélez Sarsfield | - | Banfield | 0:0 | ||
Poniedzialek | |||||||
12.04.2010 | 01:15 | Atlético Tucumán | - | River Plate | 0:0 | ||
12.04.2010 | 19:00 | Godoy Cruz | - | Club Atlético Tigre | 6:2 (1:0) | ||
12.04.2010 | 21:10 | Estudiantes | - | Racing Club | 4:0 (3:0) | ||
12.04.2010 | 23:10 | Boca Juniors | - | Arsenal de Sarandi | 4:0 (2:0) | ||
Wtorek | |||||||
13.04.2010 | 01:15 | Argentinos Juniors | - | Club Atlético Colón | 3:1 (2:0) |
Sobota | |||||||
17.04.2010 | 19:00 | Chacarita Juniors | - | Atlético Tucumán | 1:2 (0:0) | ||
17.04.2010 | 21:10 | Club Atlético Tigre | - | Estudiantes | 1:2 (1:2) | ||
17.04.2010 | 23:10 | Banfield | - | Independiente | 1:3 (1:2) | ||
Niedziela | |||||||
18.04.2010 | 01:15 | River Plate | - | Godoy Cruz | 2:1 (0:1) | ||
18.04.2010 | 19:00 | San Lorenzo | - | Huracán | 3:0 (1:0) | ||
18.04.2010 | 21:10 | Gimnasia Y Esgrima | - | Boca Juniors | 1:0 (0:0) | ||
18.04.2010 | 21:10 | Rosario Central | - | Newell | 1:1 (1:1) | ||
Poniedzialek | |||||||
19.04.2010 | 00:00 | Racing Club | - | Vélez Sarsfield | 3:1 (0:1) | ||
Wtorek | |||||||
20.04.2010 | 00:00 | Arsenal de Sarandi | - | Argentinos Juniors | 2:2 (1:1) | ||
20.04.2010 | 02:10 | Club Atlético Colón | - | Club Atlético Lanús | 1:1 (0:0) |
Sobota | |||||||
24.04.2010 | 00:00 | Vélez Sarsfield | - | Club Atlético Tigre | 1:0 (0:0) | ||
24.04.2010 | 02:10 | Godoy Cruz | - | Chacarita Juniors | 1:0 (1:0) | ||
24.04.2010 | 19:00 | Club Atlético Lanús | - | Arsenal de Sarandi | 4:1 (2:0) | ||
24.04.2010 | 21:10 | Newell | - | Club Atlético Colón | 5:0 (4:0) | ||
24.04.2010 | 23:10 | Estudiantes | - | River Plate | 1:0 (1:0) | ||
Niedziela | |||||||
25.04.2010 | 01:15 | Huracán | - | Independiente | 0:0 | ||
25.04.2010 | 19:00 | Argentinos Juniors | - | Gimnasia Y Esgrima | 3:1 (1:0) | ||
25.04.2010 | 21:10 | Racing Club | - | Banfield | 2:0 (0:0) | ||
25.04.2010 | 23:10 | Atlético Tucumán | - | Rosario Central | 2:2 (1:1) | ||
Poniedzialek | |||||||
26.04.2010 | 01:15 | Boca Juniors | - | San Lorenzo | 2:0 (1:0) |
Piątek | |||||||
30.04.2010 | 00:10 | Arsenal de Sarandi | - | Newell | 0:2 (0:2) | ||
30.04.2010 | 19:10 | Gimnasia Y Esgrima | - | Club Atlético Lanús | 0:0 | ||
30.04.2010 | 21:15 | Club Atlético Tigre | - | Racing Club | 1:2 (1:2) | ||
30.04.2010 | 23:20 | Rosario Central | - | Godoy Cruz | 1:0 (0:0) | ||
Sobota | |||||||
01.05.2010 | 01:30 | River Plate | - | Vélez Sarsfield | 2:1 (1:1) | ||
Niedziela | |||||||
02.05.2010 | 16:10 | Banfield | - | Huracán | 1:0 (0:0) | ||
02.05.2010 | 19:10 | Club Atlético Colón | - | Atlético Tucumán | 0:0 | ||
02.05.2010 | 21:15 | Chacarita Juniors | - | Estudiantes | 1:2 (1:2) | ||
02.05.2010 | 21:15 | San Lorenzo | - | Argentinos Juniors | 1:2 (1:0) | ||
02.05.2010 | 23:30 | Independiente | - | Boca Juniors | 2:3 (1:2) |
Sobota | |||||||
08.05.2010 | 20:10 | Vélez Sarsfield | - | Chacarita Juniors | 4:1 (3:1) | ||
08.05.2010 | 22:20 | Newell | - | Gimnasia Y Esgrima | 6:0 (3:0) | ||
Niedziela | |||||||
09.05.2010 | 00:30 | Racing Club | - | River Plate | 0:3 (0:3) | ||
09.05.2010 | 19:10 | Estudiantes | - | Rosario Central | 0:0 | ||
09.05.2010 | 19:10 | Argentinos Juniors | - | Independiente | 4:3 (1:1) | ||
09.05.2010 | 21:20 | Club Atlético Tigre | - | Banfield | 1:2 (0:0) | ||
09.05.2010 | 23:30 | Atlético Tucumán | - | Arsenal de Sarandi | 1:1 (0:1) | ||
09.05.2010 | 23:30 | Boca Juniors | - | Huracán | 1:2 (0:1) | ||
Wtorek | |||||||
11.05.2010 | 00:10 | Club Atlético Lanús | - | San Lorenzo | 3:2 (0:1) | ||
11.05.2010 | 02:20 | Godoy Cruz | - | Club Atlético Colón | 3:0 (0:0) |
Piątek | |||||||
14.05.2010 | 19:15 | Arsenal de Sarandi | - | Godoy Cruz | 1:2 (0:0) | ||
14.05.2010 | 21:15 | San Lorenzo | - | Newell | 2:1 (0:0) | ||
Sobota | |||||||
15.05.2010 | 01:20 | Banfield | - | Boca Juniors | 3:0 (1:0) | ||
15.05.2010 | 19:10 | Chacarita Juniors | - | Racing Club | 1:2 (0:1) | ||
15.05.2010 | 19:10 | Gimnasia Y Esgrima | - | Atlético Tucumán | 3:3 (3:0) | ||
15.05.2010 | 23:15 | River Plate | - | Club Atlético Tigre | 1:5 (0:5) | ||
Niedziela | |||||||
16.05.2010 | 01:30 | Independiente | - | Club Atlético Lanús | 1:0 (0:0) | ||
16.05.2010 | 01:30 | Rosario Central | - | Vélez Sarsfield | 0:0 | ||
16.05.2010 | 21:00 | Club Atlético Colón | - | Estudiantes | 1:4 (0:2) | ||
16.05.2010 | 21:00 | Huracán | - | Argentinos Juniors | 1:2 (0:1) |
Kocha – mówi urodzony w slumsach Argentyńczyk, myśląc o Boca...
źródło: igol.pl
Pomocnik Boca Juniors, Matias Gimenez jest łączony z przenosinami...
źródło: ligihiszpanskie.pl
New York Red Bulls wygrali Emirates Cup rozgrywany na obiekcie...
źródło: igol.pl
New York Red Bulls są liderem Emirates Cup po sobotnich meczach tego...
źródło: francja.goal.pl
Trwająca obecnie V edycja Emirates Cup dała kibicom w Europie...
źródło: igol.pl
Arsenal Londyn zremisował z Boca Juniors Buenos Aires 2:2 w swoim...
źródło: futbolnews.pl
Bramkarz Peñarolu Montevideo, Sebastián Sosa, potwierdził w...
źródło: http://www.bocajuniors.pl
Espanyol rozgrywał wczoraj sparing z ekipą Boca Juniors, jednak nie...
źródło: ligihiszpanskie.pl
Pomocnik Realu Madryt, Fernando Gago, może wrócić do Argentyny....
źródło: igol.pl
Fernando Gago (fot) chciałby jeszcze tego lata powrócić do Boca...
źródło: primeradivision.pl